2007 balıkesir myo mezunuyum. Bandırmada bir mühendislik firmasında çalışıyorum. Plc hariç hemen hemen bütün elektrik işlerini yapıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
rakadaslar bende mkü endüsriyel mezunuyum takıldıgınız sorular varsa yardımcı olmaya calısırım ama bende sektöre yenisi sayılırım.celikhane sekteründe calısıyorum demir celik fab.iyi aksamlar

Bir havayolu işletme firmasında teknik vardiya sorumlusu olarak çalışıyorum.

iklimlendirme ve sogutma mezunuyum.4 yıl uzelde bakımcı olarak çalıştıım.10 yıl istanbulda elektrikli ev aletleri tamiri dükkanım vardı.şu an dükkanım çankırıda ******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
2007 yıldız teknik mezunuyum, bir üniversitenin yapı işleri ve teknik daire başkanlığında çalışıyorum.

2003 elektronik bölümü mezunuyum led aydınlatma sektöründe çalışıyorum.led aydınlatmanın alt yapı maliyetleri ile ilgili boğuşup duruyorum .:D

manisa eml elektrik mezunuyum polis memuruyum emniyette telsiz tamir teknisyeni olarak çalışmaktayımşu an ardahanda görev yapıyorum

istanbulda özel bir beyaz eşya sektöründe 6yıldır çalışmaktayım.otomasyon arıza Bakım teknisyeniyim.

1993 EML mezunuyum.Tesisat,Kumanda işlerinde çalıştım.3 yıldır YG işinde çalışmaktayım.
Saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,351
Kullanıcılar
450,205
Son üye
ahmtmtlu

Yeni konular

Geri