Üniversite bölüm tercihi

mrtccelik

Üye
Ünversite 2 yıllık tercih yapıcam elektirik mezunuyum elektirik teknikerliği mi elektronik mi yoka mekatronim mi daha iyi yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Üniversite sınav sonuçları 17.07.2019 Çarşamba günü açıklandı. 23-29.07.2019 tarihleri arasında Öğrenci, veli ve rehber öğretmenlerinin işbirliği ile tercihlerini yapacak olup, evlatlarımız yaşam boyu sürdürecekleri mesleklerini belirleyeceklerdir.

http://www.emo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=128450&sube=15

Elektrik elektronik mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim Türkiye de kalicaksan elektrikte çok iş var suan metro şantiyesinde staj yapıyorum elektrik diyor kime sorarsam yapabilirsen de sonra dgs ile elektrik elektronik mühendisliğine tamamla derim.

Boşa geçen bir 2 yılın olur. 4 Yıllığa gir yada çalış.
Dgs sınavına girip 4 yıllığa tamamlıyicam nasip olursa
Planın o yönde ama mekatronik ile ikisi arasında kaldım
Elektrik elektronik mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim Türkiye de kalicaksan elektrikte çok iş var suan metro şantiyesinde staj yapıyorum elektrik diyor kime sorarsam yapabilirsen de sonra dgs ile elektrik elektronik mühendisliğine tamamla derim.

Dgs sınavına girip 4 yıllığa tamamlıyicam nasip olursa
Planın o yönde ama mekatronik ile ikisi arasında kaldım

mekatronik i okuyup öyle bırakmayın robot firmalarına gidin para istemez karın tokluğuna çalışırım değin en az 3-4 sene bir robot firmasında çalışın staj yapın ama mutlaka yazılım konusunda kendinizi geliştirin işi öğrendikten sonra sizi kapının önüne de koysalar Allah ın izniyle ekmeğinizi çıkarırsınız 1 yıl yaskawa taşeronun da montaj elektrik teknisyeni olarak çalıştım ekonomik kriz ben çalışırken robot sektörüne uğramamıştı bir yıl önceki anlaşmalar daha devreye yeni alınıyordu.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri