Ücret talep etmeden Otomasyon ve Plc konusunda Yetiştirilmek için İş arıyorum.

ErcanKlvr

Üye
Kırıkkale Üniversitesi Otomasyon bölümü okumaktayım. Otomasyon ve Plc yazılımı üzerine yetiştirilmek için iş arıyorum. Ankara'da yaşıyorum.

Firmalara başvuru yapmama rağmen hiçbir geri dönüş olmadı , herkes deneyimli çalışan istiyor.

Sigara , alkol kullanmıyorum. B sınıfı ehliyetim var. Çalışma istekli ve öğrenmeye açığım. Herhangi bir ücret talep etmiyorum.

Son düzenleme:
Kırıkkale Üniversitesi Otomasyon bölümü okumaktayım. Otomasyon ve Plc yazılımı üzerine yetiştirilmek için iş arıyorum. Ankara'da yaşıyorum.

Firmalara başvuru yapmama rağmen hiçbir geri dönüş olmadı , herkes deneyimli çalışan istiyor.

Sigara , alkol kullanmıyorum. B sınıfı ehliyetim var. Çalışma istekli ve öğrenmeye açığım. Herhangi bir ücret talep etmiyorum.
Bicameral agzinla kus tut yine de bulamazsn. Yaranamazsn bu sektore

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

firmalar kalıcı ve tecrübeli eleman istiyor. yetiştirmek için alan yok tanıdık olması lazım yoksa şans biraz kardeş, hevesini kırmak gibi olmasın ama piyasa çok kötü. ben de yeni mezunum bizzat yaşıyorum bu durumu

firmalar kalıcı ve tecrübeli eleman istiyor. yetiştirmek için alan yok tanıdık olması lazım yoksa şans biraz kardeş, hevesini kırmak gibi olmasın ama piyasa çok kötü. ben de yeni mezunum bizzat yaşıyorum bu durumu
Piyasa şu an daha da kötü 2 yıl geçmiş düzelecegine daha da kötüye gitti

35 yıllık elektronik otomasyon uygulama yapan mühendisim kendime ait firma sahibiyim gidiş uçurum çalıştığımız firmaların yüzde yetmisi işi tatil etti kalanlarda buzdolabında biz ekmek bulamazken kime ne verelim halk hak ettiğini yer kimse darilmasin kendileri etti kendileri buldu erik gucenme yok

Sn. Red player
35 yıllık elektronik otomasyon uygulama yapan mühendisim kendime ait firma sahibiyim gidiş uçurum çalıştığımız firmaların yüzde yetmisi işi tatil etti kalanlarda buzdolabında biz ekmek bulamazken kime ne verelim halk hak ettiğini yer kimse darilmasin kendileri etti kendileri buldu erik gucenme yok
Sn red player piyasa kötü doğru yalniz özellikle ankarada savunma sanayi ve güç elektroniği üzerinde çalışan firmalar ha bire eleman ilanı veriyor. Onlar ihracatçı olduğu için muhtemelen etkilenmediler ama genel olarak piyasa bozuk. Katılıyorum size

Perşembe nin gelişi çarşamba dan belli dir diye boşuna dememişler ne yazık ki gidişat hiç iyi değil inşaallah yetkili kişiler hatalarını anlar ve gerekli yatırımları yapar diye dua ediyorum ama bundan zerre kadar umudum yok!

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri