Çamaşır makinesi kapak kilidi sorunu

Under Ground

Profesyonel Üye
Arkadaşlar evimde kullanmış olduğum çamaşır makinesinin şöyle bir sorunu var . Yıkama da ve programlarda bir sıkıntı yok . Tam program bitip kapak açma süresi saymaya başlayacağı anda makinenin bütün ışıkları sönüyor . Daha sonra bir kaç kere aç kapa yapıp düğmelere falan basıp bir süre bekleyince kapak normal açılıyor . Daha önce kapak kilidi hepten bozulmuş ve değişimini yapmıştım . Gene bozuldu diyeceğim fakat bu seferde oraya buraya basınca bir süre sonra niye açılıyor onu anlamıyorum . Kumanda kontrol kartında arıza olma ihtimali de sanırım ihtimal dahilinde . Başka bir görüşü olan var mı acaba ?

paskomya

Katılımcı Üye
bende arçelik vardı aynı dertten muzdariptim. yıkama bitince kaşığın sapıyla kapak kilidini açıyordum

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar evimde kullanmış olduğum çamaşır makinesinin şöyle bir sorunu var . Yıkama da ve programlarda bir sıkıntı yok . Tam program bitip kapak açma süresi saymaya başlayacağı anda makinenin bütün ışıkları sönüyor . Daha sonra bir kaç kere aç kapa yapıp düğmelere falan basıp bir süre bekleyince kapak normal açılıyor . Daha önce kapak kilidi hepten bozulmuş ve değişimini yapmıştım . Gene bozuldu diyeceğim fakat bu seferde oraya buraya basınca bir süre sonra niye açılıyor onu anlamıyorum . Kumanda kontrol kartında arıza olma ihtimali de sanırım ihtimal dahilinde . Başka bir görüşü olan var mı acaba ?
Marka model nedir Sn. Abim?

Konu Sah
Under Ground

Under Ground

Profesyonel Üye
Marka model nedir Sn. Abim?
Reklam olmasın diye yazmadım ama türkiye nin en çok tüketilen beyaz eşya markası diyim , anlar herkes herhalde :)

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Kapak lıdındekı, resıztansa da arıza olmasın, kılıde enerjı verme esnasında kısa devre benzerı olayda kumanda sıstemınde gerilim düşmesi olabilirmi.

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
106,051
Kullanıcılar
394,137
Son üye
izsam

Yeni konular