BEST'12 BİNA OTOMASYON FUARI

ortana

Üye

Başlangıç-Bitiş Tarihi : 8-11 Kasım 2012

Yapılacağı Yer :
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda

İletişim Adres ve Tel No : 0212 324 43 44

Web Adresi(varsa) :

Genel Açıklama (İçeriği hakkında) :
Bina otomasyonu hk.

NOT:Ücretsiz davetiye için BEST 2012 internet sitesini ziyaret ediniz.

teşekkürler.... davetiyemi aldım :) paneller çok verimli olacak gibi. ama işten ötürü gidemeyecğim. inş. ctesi günkü Güvenlik sistemleri ve IP .. konulu panele katılacağım... sağlıcakla...

BEST 2012 AKILLI BİNA FUARI....

Sadece cumartesi günü katılabildiğim fuarda en dikkat çeken ve benimde panelini izlediğim IP KAMERALAR konusu idi. Analog kameralara göre ilk fiyatı pahalı olsada özellikleri bakımından ve toplam maliyeti bakımından analog sistemlerden daha avantajlı. IP KAMERALAR hakkında bilginiz yoksa ilginç bir konu, araştırmanızı öneririm...sağlıcakla...

Bu resimde bir firmanın satışını yaptığı bir kamera nın iç yapısı. Tıpkı bilgisayar gibi. geniş açılı. 4 analog kameranın aldığı görüntüyü tek alıor ve döner aksamı yok, dönmeden çekim yapıyor. Ayrıca hoparlör gibi kullanabiliyorsunuz. İstediğiniz yerden iinternet olan heryerden kontrol ve kayıt özelliği...

burda mavi kordonlu kablolu kameral bir merkeze bağlı. bir kordon 2m ye kadar açılabiliyor. ve merkez iki görüntüyü birleştirip tek görüntü sağlıyor.

sağlıcakla...

teşekkürler.... davetiyemi aldım :) paneller çok verimli olacak gibi. ama işten ötürü gidemeyecğim. inş. ctesi günkü Güvenlik sistemleri ve IP .. konulu panele katılacağım... sağlıcakla...

rica ederim arkadaşım... :)

bende 10 Kasım günü(Cumartesi) gittim.aynı gün oradaymışız sizinle ama birbirimizi tanımadıgımız için görüşemedik.. :)
çok memnun kaldım fuardan yeni teknoloji ve bina otomasyonları ile ilgili geniş bilgi aldım.Bu tip fuarları herzaman yakından takibini yapmak gerekir bence.

selametle....

sık kullanılanlarımda, fuarlar diye bir klasör açtım, içinde İFM, Tüyap, Lütfu kırdar faaliyet takvimleri ekli. ordan sürekli takip edip tüm fuarlara gitmeye çalışıyorum.

Bazıları yuvamı yıkmak üzere olsa da fuarlar güzel :) (AUTO SHOV u tv de gören hanım baya köpürdü de :) )

sormaya bende gittim AUTOSHOW a..

vatandaş arabalardan daha çok mankenlere ilgi gösteriyor çok kötü birşey bence ...

gittiğim fuarların birinde bir firmanın temsilcisiyle tanıştım, o da sizin gibi dedi, kadınlara bakmaya geliyorlar.

Dedim: Abi sende koymuşsun. Ticari taktik dedi. Gelenin aklında kadın kalıyo, gidince de şöyle anlatılıyor dedi: X elektronik standındaki hatunu gördünmü :) böyle anlata anlata bizim firmanın adı adamın aklında kalıyor dedi :)

Bir arkadasla gidecektim gelmedi işi çıktı.

Tek gitmekde istemedim doğrusu. Kısmet :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,222
Kullanıcılar
450,011
Son üye
mercimek ali

Yeni konular

Geri