Kontrol Kalemi

Enerji Ödülleri Yarın Sahiplerini Buluyor

Enerji Ödülleri Yarın Sahiplerini Buluyor

  Sektörel Fuarcılık tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen ICCI 2014 – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, 24-25-26 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir. Fuar, kongre ve ikili iş görüşmelerini (B2B) tek çatı altında toplayarak, enerji sektörünün en önemli paylaşım platformu olan ICCI, bu sene dördüncü kez “ICCI Enerji Ödülleri“ni sahiplerine verecek.

  Enerji alanında özverili çalışmaları teşvik etmek amacıyla, geçtiğimiz yıl ICCI 2013 kapsamında Türkiye’de üçüncü defa sahiplerini bulan Enerji Ödülleri, 15 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da yapılacak muhteşem bir törenle dördüncü kez sahiplerine ulaşacak.

  Türkiye’de ve dünyada en önemli gündem maddelerinden biri haline dönüşen Enerji Sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla verilen Enerji Ödülleri, ileri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacı taşıyor. ICCI 2014 Enerji Ödülleri; Enerji Santrallerini ve Verimlilik projelerini onurlandıracak.

  Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen Enerji Ödülleri, bu sene Yenilenebilir Enerji Santrali kategorisinde; Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş alanında, Termik Santral’de ise, Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken, Verimlilik Projeleri kategorisinde yapılan başvuruların en iyilerini onurlandıracak.

  Başvurular enerji ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip, her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecektir.

  ICCI 2014 – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nın ardından, 15 Aralık 2014 tarihinde düzenlenecek törene, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan yetkililer ve kamu üst düzey çalışanları ile çok sayıda akademik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin ve enerji sektörünün önde gelen profesyonelleri katılacak.

  Jüri

  Prof. Dr. Beril TUĞRUL (İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Enstitüsü )

  Doç. Dr. Mustafa TIRIS (T – Dinamik Enerji San. Dış Tic. A.Ş.)

  Muzaffer BAŞARAN (Teyo)

  Dr. Oğuz CAN (Recydia A.Ş.)

  Kaynak : Enerjiödülleri.com

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ