Kontrol Kalemi

En Çok Tercih Sorulan Tv Led Bar Çeşitleri

En Çok Tercih Sorulan Tv Led Bar Çeşitleri

  Merhabalar;
  Ülkemizde tv yedek parça alanında en çok ihtiyaç duyulan parçaların başında gelen Tv Led Bar modelleri her geçen popülerliğini arttırmaktadır. Son birkaç yıl içerisinde oluşan piyasası ile birçok firma arasında rekabet artmaktadır. Tv ekran paneli üzerinde bulunan ledlerin genellikle 2 yıl garanti süresi dolduktan sonra bozulurlar veya ışık sönmeleri oluşur. Yeni nesil üretilen tv modellerinde bu oran kullanıma bağlı daha erken de olabilmektedir. Birkaç yıl öncesine kadar çoğu televizyon için uygun led tv panel led bulmak zor bir haldeydi.

  Türkiye’de genel olarak led tv panel ledleri olarak adlandırılan parça, yurt dışı arama motorlarında ise “led tv backlight” olarak aranmaktadır. Tv led bar E-Led ve D-Led olarak ikiye ayrılır. Son üretilen modellerde “universal” farklı farklı panellerle de uyumlu modeller üretilmiştir.
  Son yıllarda Weko led tv panel led çeşitlerinin artması ile birlikte tv tamir işi yapan kişilerin ve kullanıcıların aradığı çoğu led artık rahatlıkla bulunuyor. Merter Elektronik tescilli markası olan Weko, 2019 nisan itibari ile 2000 farklı led tv panel led modelini ithalat etmiştir. Rakiplerine kıyasla üzerinde alüminyum gövde bulundurarak, olası ısınmalardan kaynaklı panel arızalanmaları ve led sönmelerini minimuma indirmektedir. Kore üretimi kaliteli lensler ile ışık dengesini daha iyi yayma teknolojisine sahiptir. 22” ile 85” arası ebatlarında tüm tv markalarının modelleri için uyumlu tv led bar bulunmaktadır.

  Ülkemizde En Çok Sorulan Led Tv Panel Led Modelleri

  Son yıllarda yeni nesil ekran teknolojine sahip tv modellerinin yaygınlaşması ile en çok sorulan led tv panel ledler de bu modellerden oluştu. Önde gelen, Samsung, Lg, Arçelik, Beko vb. markaların hemen hemen tüm modellerine ait tv led bar çeşitleri Weko markası ile satılmaktadır. Aşağıda oluşturduğumuz listede farklı markaların en çok sorulan tv ledlerini sıraladık. Ürün sayfalarına giderek ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.
  Tüm Weko tv led bar çeşitlerine Merterelektronik.com üzerinden ulaşabilir. Aramış olduğunuz tv led bar var ise siteden aratarak veya whatsapp numaralarımızdan uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ