Kontrol Kalemi

Emko Elektronikten İki Yeni Ürün

Emko Elektronikten İki Yeni Ürün

  Fırın Kontrol Paneli

  Tasarım ve üretimi EMKO Elektronik A.Ş. tarafından gerçekleştirilen fırın kontrol paneli, Ekmek, pizza ve pasta fırınlarında kullanılmak üzere üretilmiş programlanabilir bir kontrol cihazıdır. Tek ve iki katlı fırınlar için sıcaklık kontrolü, pişirme süresi, buhar verme ve fan çalışma zamanları ayarlanan değerlere göre kontrol edilmektedir. Fırın Kontrol Paneli gerçek zaman saati ile programlanan zamanda otomatik olarak pişirme

  işleminini başlatabilmektedir. Farklı mamuller için ayarlanabilen 8 farklı pişirme programı ile hızlı ve kolay kullanım sağlanmaktadır. Fırınların tüm kontrol fonksiyonalarını tek panelde toplayan ürün aynı zamanda estetik bir görünüm de sağlamaktadır. Fan, buhar, aspiratör, brülör reset,  aydınlatma lambası cihazın ön panelindeki tuşlar ile kolayca kontrol edilebilmektedir. IP65 koruma sınıfına sahip ön paneli ile mutfak ortamında dahi dayanıklılık sağlamaktadır. Panel tipi montaj yapısı ile fırın imalatçıları için kolay ve uygun çözüm sağlamaktadır.

  CHANNEL8A

  Emko Elektronik Channel8a

  EPLC serisi CHANNEL8A Analog tarayıcı cihazı ; Sanayide ki bir çok uygulama da Sıcaklık, Basınç ve Nem değerlerinin ölçümü, kontrolü ve data kayıtlarının tutulmasında kullanılmaktadır.
  8 adet Analog sensör girişine sahip olan cihaza 0-20 mA, 4-20 mA ve 0-10 VDC analog giriş sinyalleri uygulayabilir ve 2 nokta kalibrasyon ile transmiter değerlerinize göre her bir kanalı bağımsız olarak kalibre edebilirsiniz.
  Her bir kanala ait Alarm set değeri tanımlanabilir ve bu set değerine göre her kanala ait röle yada transistör çıkışı alınır. Cihazda Düşük Alarm, Yüksek Alarm ve Band Alarm olmak üzere 3 adet alarm çıkışı mevcut olup tüm kanallar için ayrı ayrı seçebilirsiniz.
  Her kanal için uygulamanızda kullandığınız ölçme birimini °C, Bar ve Pholarak ayrı ayrı etiketleyebilirsiniz. Ekran Ayarlarını isterseniz 4 lü gruplar halinde, isterseniz her kanalı tek tek bar olarak belirlediğiniz zaman aralığında otomatik slayt geçişleri şeklinde izleyebilirsiniz.
  Tüm kanalları gerçek zaman saatine göre data kaydını USB belleğinize alabilirsiniz.

  Modbus RTU RS-232, RS-485 ve Ethernet port üzerinden Modbus TCP/IP yada Modbus Over TCP/IP protokollerini kullanarak PC, PLC, HMI panellerine bağlanabilir, scada yazılımlarından da takip ve kontrolünü yapabilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ