Kontrol Kalemi

ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır

ABB kablosuz güvenlik sistemi, emniyetli ve rahat bir ev ortamı yaratır

  ABB, yangın ve su baskınına karşı korumanın yanı sıra hem ev içinde hem de ev dışında koruma sağlayan güvenlik ekipmanları ABB-secure@home ile akıllı bina ürün portföyünü genişletiyor.

  ABB-secure@home, ABB’nin mevcut ev otomasyon çözümü ve interkom sistemiyle entegre olabilen, konut kullanımı için yeni, kullanıcı dostu güvenlik ve alarm sistemidir. Bu sistem, şirketin bulut tabanlı, ABB AbilityTM platformu tarafından desteklenen MyBuildings portalı aracılığıyla tam olarak çevrimiçi
  erişilebilir. Önemli özellikleri arasında, bütünleşik bir kapasitif ekran arkasından aydınlatmalı tuş takımı, sezgisel bir yapılandırma sihirbazıyla kullanımı kolay bir ara yüzle, şık ve modern bir tasarım vardır.

  ABB-free@home® ile birlikte çalışan merkezi birim, ya ABB-WelcomeTouch panel ya da bir kişisel bilgisayar veya mobil cihaz aracılığıyla MyBuildings portalı üzerinden uzaktan izinsiz giriş alarmını kurmayı ve devre dışı bırakmayı içeren, bir binanın bütün emniyet ve güvenlik işlevlerini yönetmek ve izlemek için kullanılabilir.

  ABB Bina Otomasyonunun Global Ürün Yöneticisi Axel Kaiser‘in belirttiği gibi “Siz orada değilken bile,evinizi güvenli tutabilmek ve koruyabilmek, akıllı bina otomasyonunun en önemli işlevlerinden biridir.“, “Kullanıcılar artık, ısınmaları ve aydınlatmaları için erişebildikleri gibi, güvenlik sistemleri için de aynı düzeydeki akıllı denetime erişebilirler. Güvenlik, aydınlatma, panjur kontrolü, ısı ayarlama ve kapı girişi artık tek bir akıllı ve bütünleşik sistemin bir parçasıdır.

  ABB-secure@home’u devreye almak ve kontrol etmek uzaktan bile aşırı derecede kolaydır. Güvenli ve rahat bir ev ortamı oluşturmak için mevcut teknolojiyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

  Bu yeni kablosuz güvenlik sistemi, kapı ve pencere izlemenin yanı sıra hem evin içinde hem de dışında etkili bir kızıl ötesi algılama sağlar. Güvenlik sensörleri önceden tanımlı ya da özelleştirilmiş bölmelere ayrılabilir ve güvenlik sensörleri duman ve su sızıntılarını izlerken, müşteri ihtiyacına göre etkinleştirilebilir. Ayrıca, sistemin korumayı azami hale getirmesini sağlayan çift yönlü iletişimle en son şifrelenmiş kablosuz teknolojisini kullanır.

  Daha fazla bilgi için;
  Ülke Kurumsal İletişim Departmanı – ABB Türkiye
  Contact Center; 0850 333 111 222
  [email protected]

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ