Kontrol Kalemi

4. PİTEK GÜNLERİ

4. PİTEK GÜNLERİ

  Kocaeli Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübünü; IEEE dünya çapında 150 ülkede 450.000’i aşkın üyesi bulunan, 900’ün üzerinde standartın belirleyici olan ve birçok teknik alanda otorite sayılan dünyanın en büyük teknik ve mesleki topluluğudur. Biz ise Bu büyük topluluğun Kocaeli Üniversitesi öğrenci kolunu yürütmekteyiz.

  KOU IEEE Öğrenci Kolu teknik eğitim seminerleri, teknik geziler, sosyal aktiviteler, sosyal sorumluluk projeleri ,teknik projeler, kişisel gelişim alanında uzman kişilerle ve sosyal hayatta tanınmış ünlü simalarla söyleşiler düzenler.

   

  KOÇ HOLDİNG, FORD, TURKCELL, VESTEL, VİKO, SIEMENS, ABB, MERCEDES-BENZ, ARÇELİK, ALSTOM, BORUSAN, EAE, ELEKTRA,  EMERSON, KEBAN MÜHENDİSLİK, OBO-BETTERMANN, PELSAN, PHILIPS, ANEL GRUP, PHOENIX CONTACT,SCHNEIDER ELECTRIC gibi  sektörün önde gelen firmaları etkinliklerimizin içerisinde yerlerini almaktadır.

  PEKİ ŞİMDİ NEDİR BU PİTEK GÜNLERİ ?

  Açılımı Profesyonel İş ve Teknoloji Günleri olan PİTEK GÜNLERİ 2 gün boyunca üniversite öğrencilerini kendi sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturur. Öğrencilerimizin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları öğretip, kariyer tavsiyeleri almasını, son çıkan teknolojilerin tanıtılmasını ve ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlar.
  Etkinliğimizin katılımcı kitlesi sadece Kocaeli Üniversitesi’nin öğrencileri ile sınırlı kalmayıp değişik üniversitelerden de katılımcı öğrencilerin yer alacağı bir  organizasyondur.
  Sizler için 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Ve Kongre Merkezi’nin kapılarını profesyonel iş hayatına aralıyoruz! Sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma fırsatı, kariyerinize yapacağınız yatırımlar ve ödüllü çekilişler sizleri bekliyor! 2 gün devam edecek etkinliğimizde ayrıca sosyal konuklarımız da olacak.

  Takipte kalın!
  Bizi sosyal medyadan takip etmek isterseniz;
  facebook.com/ieeekoupitek
  twitter.com/kouieee

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ