Kontrol Kalemi

3T Fuarı, metal işleme sektörünü buluşturacak

3T Fuarı, metal işleme sektörünü buluşturacak

  METAL işleme sektörünün uluslararası buluşma platformu olan Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı 3T 2015, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda, 5-8 Mart 2015 tarihleri arasında 13’üncü kez düzenlenecek.

  3T Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda metal işleme sektöründe bilgisayar kontrollü son teknolojiye sahip makineleri, kalıp ve kalıp tasarımlarını ve otomasyon teknolojilerini bir araya getirecek. 5 Mart 2015 tarihinde başlayacak olan organizasyonda ABD, Hollanda, İsrail, Tayvan, Kore, Almanya, Çin, İtalya, İngiltere, İsviçre, Japonya, Hindistan, Güney Kore, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg, Avusturya ve Türkiye’den yaklaşık 300 firma ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Metal işleme sektörünün Türkiye’de her yıl yapılan en büyük ve önemli uluslararası etkinliklerinden biri olan 3T Fuarı’ndan uluslararası nitelikte başarı bekleniyor.

  Her yıl sektördeki oda ve derneklerin işbirliği ile organizasyonu gerçekleştiren Yağmur Fuarcılık bu sene ilk kez Takım Tezgahları Sanayici ve İş adamları Derneği (TİAD) ile de işbirliği gerçekleştirdi. Takım tezgahları, tamamlayıcı ekipman ve takımlarının ithalatı, ihracatı ve imalatı alanında faaliyet gösteren sanayicileri bir araya getiren TİAD ile yapılan güçbirliği neticesinde, fuarın katılımcı yapısı, Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarıyla Teknoloji-Tasarım ve Üretim Büyüklüğü açısından oldukça önem kazandı. Ekonomi Bakanlığı tarafından da desteklenen 3T Fuarı’na pek çok yabancı ülkeden de alım heyetleri düzeyinde ziyaretçi katılacak. Bakanlık yurtdışı tanıtım faaliyetleri çerçevesinde yabancı firma temsilcileri getirerek katılımcı firmaların alım heyetleriyle fuar alanında ikili görüşmeler yapmasını sağlayacak. Profesyonel ziyaretçi yoğunluğunun artırılması amacıyla madeni eşya odaları, ticaret ve sanayi odaları işbirliğiyle ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Sektör temsilcileri ile birlikte belirlenen hedef pazar noktasındaki Aydın, Adana, Konya, Mersin, Çanakkale, Balıkesir, Ankara, Burdur, Bursa, Isparta ve Kütahya illerinden ziyaretçi heyetleri fuara dahil edecek.

  Yağmur Fuarcılık Genel Müdürü Yüksel Kaya, “Fuarımız sanayicilerin inovasyon, kalite, düşük maliyet, rekabet alanlarında çözüm ortağı olmaktadır. 3T Fuarı’nda yer almak, katılımcılara ve ziyaretçilere dünyanın en hızlı gelişme potansiyeline sahip pazarlarından birine erişme şansını verirken, gelecekteki iş ortaklıklarının oluşmasına ve yeni teknolojik trendlerin belirlenmesine de fırsat tanımaktadır. Yıllardır yerli ve yabancı birçok firmayı bir araya getiren 3T Fuarı, yatırımcılar için bir araştırma ve birçok yeni tedarikçi ile bağlantı kurma şansı sağlıyor. En hızlı gelişme potansiyeline sahip pazarlarda iş fırsatları sunuyor” dedi.
  5-8 Mart 2015 tarihlerinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleşecek 13. Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı 3T 2015 dört verimli iş gününü sektör paydaşlarına sunacak. İlk üç gün 10.00-19.00 saatleri arasında son gün ise saat 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ