Kontrol Kalemi

3Faz.com Elektrikçilere Özel Uygulama

3Faz.com Elektrikçilere Özel Uygulama

  Türkiye’de en büyük elektrik malzemeleri satış sitelerinden www.3faz.com elektrikçiler için özel fiyat ve şartların olduğu alanını hizmete açtı.

  Değişen ticaretin elektrik sektöründeki yansımalarında olan 3faz.com’da elektrikçiler için özel fiyat alanları ve hizmetler sunmaya başladı. Elektrikçilerin vergi levhası gibi resmi sunum ile kayıt olduktan sonra kampanya, özel fiyat, özel temsilci ve online tahsil sistemine kavuşuyor.

  3faz.com’daki bayi başvuru formunu dolduran resmi şirket vergi levhası yükleyen elektrik, elektronik, güvenlik, data şirketleri ayrıcalıklı fiyat ve ürün bilgisine temsilcileri vasıtasıyla ulaşmaya başlıyor. Aydınlatma, LED lambalar, kablo, pano, transformatörlerler güvenlik, sitedeki bazı kategorilerden bazıları.

  3faz.com teknik ekipleri uygun ürünleri, sektördeki uygulamacıların en çok zorlandığı “hangi ürün hangi ürünler kullanılmalı” sorusunu sadece elektrikçi bayileri için onların yerine sistemlerine yükleyerek çözüyor.

  Kullanıcılar pette kendi teklifinizi oluşturabiliyor. Ürünler için maliyet analizi yapabiliyor.

  Değişen fiyat listelerini sürekli kontrol etmek yerine her markanın ilgili ürününe fiyat alarmı işaretlenerek düşen veya artan fiyattan anında bilgi sahibi olabiliyor.

  Değişen kurların fiyatlara etkisini sepetindeki ürünlerde her gün kontrol edebiliyor. Ürün listesi ile sürekli alış-veriş yapılan ürünleri satın alabiliyor.

  Müşteri temsilcilerine whatsapp’tan mesaj atabiliyor.

  3faz.com elektrik sektöründeki boşluğu elektrikçiler ile beraber dolduruyor.

  Bayi başvuru formu için tıklayın

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ