R6P Pil Nedir?

Kyoritsu'nun meger aleti 6 adet r6p pil ile çalışıyor. bu pillerin diğer kalem pillerden bir farkı var mı acaba. mesela duracell'in bildiğimiz AA tipi pillerini kullansam bozulur mu?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kyoritsu'nun meger aleti 6 adet r6p pil ile çalışıyor. bu pillerin diğer kalem pillerden bir farkı var mı acaba. mesela duracell'in bildiğimiz AA tipi pillerini kullansam bozulur mu?

gerilimi tuttuktan sonra neden olasın.akım kapasiteleri yakında olursa olur.yıllar önce pc nin dahili bilgilerini hafızada tutan volt luk pillerini bulamazdık yada çok pahalı idi.ben ise AA pillerinden 2 adet seri bağlar kullanırdım.hiç bir sorun yaratmazdı.ortalama 2 yıl sonra değiştirirdim akmaması açısından

Sayın barış bey. Benim bildiğim R6P kodu IEC (International Electrotechnical Commision) kodudur. AA ise ANSI (American National Standart Institute) kodudur. Yani ikiside aynı pili niteleyen farklı kurumların kodlarıdır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri