Samsung RSA1NTPE1 Alayım mı?

Ali_Rıza

Katılımcı Üye
Merhaba;Samsung'un şu buzdolabını almayı düşünüyorum;
Rahatlığınız için tasarlandı - RSA1NTPE - Gardırop Tipi - buzdolabı | SAMSUNG=
daha önce bu ürünle ilgili tecrubesi olanlardan tecrubelerini veya ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Ankara'da bir teknoloji mağazasıda epey ucuza buldum,kaçırmayayım dedim

. 01_large.jpg

garanti süresi 3+4 gibiyse bence fazla düşünmene gerek yok derim.Birde oturduğun bölgede yetkili servisi olduğunu araştırmanı öneririm.Buzdolabı gerçekten mükemmel görünüyor.Buarada fiyatınıda paylaşırsanız memnun olurum.Satın alırsanız iyi günlerde kullanın...

Fiyatı 1600/12
2 yıl garantisi var, 100 TL daha verirsem 2+4 yıl garantisi oluyormuş. 100TL daha vermeye değermi acaba?

fiyatı 1600/12
2 yıl garantisi var, 100 tl daha verirsem 2+4 yıl garantisi oluyormuş. 100tl daha vermeye değermi acaba?
çok güzel bir cihaz yetkili servisi olarak söylüyorum bunu sorunsuz kullanırsınız hayırlı olsun

4yıl ek garanti için 100TL ekstra vermeye kesinlikle değer. Ayda 2TL yapar düşünmeye değmez :) Buzdolabında bosch ürünlerini tavsiye ederim. Bende yeni değiştirdim 6 ay kadar oldu her türlü memnunum. Elektrik faturam % 50 düştü.

Fiyatı 1600/12
2 yıl garantisi var, 100 TL daha verirsem 2+4 yıl garantisi oluyormuş. 100TL daha vermeye değermi acaba?
Herzaman uzun vadeli garanti sürelerini tavsiye ederim.nedenine gelince:6 sene sonra motoru yansa değiştirmek için buzdolabın bugünkü fiyatın yarısını vereceksiniz .

arkadaşım inanki dünyada en kaliteli dolabı samsung yapıyo boşçh falan boş hikaye sen samsungu kaçırma ben satıcısıyım 15 önce sattıgım dolaplar halen tık demedi çalışıyo şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullan

Eğer çift kapı olması çok önemli değilse Sharp marka buzdolabını da önerebilirim. Tek kapı olmasına rağmen aynı fiyatlara 555 LT soğutma hacmi ve A sınıfı enerji tüketimi sunuyor. Yok çift kapı olsun diyorsanız bu dolabı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

dolap harika görünüyor.

bence 4 yıl için 100 TL kesinlikle değer. ayrıca adamların sadece 100 liraya 4 yıl ( hemde +4 yıl ) garanti vermeleri ürünlerine ne kadar güvendiğinin ispatı değil mi.

son oalrak da samsung diyorum. bilen bilir kesinlikle uygun fiyatlara harika ürünler yapıyorlar. son olarak LCD televizyonumu da Samsung aldım şimdilik çok memnunum :)

şimdiden hayırlı olsun.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri