yurtdıosında calısacak elektrık ustası tunel kalıp usta ustabası ve formenoın aylıgı

Ama sana tek diyeceğim mümkün ise ana firma ile gitmeyi birde işçi sıfatıyla işçi bulma aracılığıyla gitmeni tavisiye ederim bir çok firma var yurt dışında turist vizesiyle işçi çalıştıran vwe bununda hiç bir garantisi yok eger maaşın aylık yatmıyorsa ülkeye döndüğünde hiçbir şey talep edemessin bir çok tanıdıgım insanın bu şekilde emekleri heder olmuştur. Herkez bir fyat verir ama önemli olan o paraları alabilmek bilmem anlatabildimmi. Saygılar
İşçi gitmeden önce veya sonra bunun ayrımını nasıl yapacak?

merhaba arkadaşlar ben meslek lisesi elektrik bölömü mezunuyum 16 yıl dır ben bu meslekte çalışıyorum ayrıca mekaniğe de çok meraklıyım 14 yıl boyunca arıza montaj ve mekanik üzerinde çalıştım.yurt dışı bir iş olursa anlaşırsak gidebilirim.ilgilenenler mail [email protected].

oncelıkle hepınızın ramazan bayramın kutlarım..........kardes ben 7 yıldır yurdısındayım su anda kazakıstan..astanadayım turkıyede 1200...calıs yurt dısında 2000 dolara calısma ben 7 masım ıcerde ve bayramda bıle para yatmadı yurdıs santıyeclı bıt ne para verıyolar nede duzenlı odem ben kısa zamanda bırakacam bu ısı gıdıp koyume sır cobanlı yapacam ama yıne yurt dısına cıkmıyacam ...............yınede kendın bılır

arkadaşlar tecrübenize bağlı bu işler bide gittiğiniz firmanın sağlam olmasına dikat etmek lazım,işe girerken özellikle taşeron firmaları biraz daha iyi araştırmak lazım diye düşünüyorum,ben 3 sene rusyadaydım şimdi turkmenistandayım gayet herşey normal ve sorun yok.birazda kısmet işi.herkeze bol şans.

haklısın dıyorum benım de 5 yılım suudı arabıstanda gectı su ana temasta oıldugum bır ıkı fırma var yıne olursa gozum kapalı gıderım hemde hıc dusunmeden ! herkeze ıyı bayramlar !

haklısınız bırazda sans olmalı fırmaya cook dıkat etmek gerek

yurtdısında iş tam bır muamma benım şahsı fıkrım kendıınızı gelıstırip programlama ogrenıp (artık nette ne ararsan var ) burada ıs bakmak.
kendım c# calısarak ogrenme asamasındayım.

yurtdısında arkadasın soyledıgı gıbı maas sıkıntı verıyorlar vermıyorlar falan fılan...

tabıı herkezın fıkrı ve sartları baskadır

merhabalar
haben de çoktandır uğrasıyorum ama bulamadım yurtdısında bi iş düğün için para biriktirmem gerekiyo ve aynı zamanda yurtdışı tecrübesi ve kendimi geliştirmek istiyorum ama bakalım hayırlısı

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri