Yurtdışı - Elektrik Elektronik Mühendisi

ysnclskn

Üye
Ben elektrik elektronik mühendisiyim. Yeni mezunum. Otomasyon alanında bilgim ve az da olsa (devreye alma ve yazılım) tecrübem var. Yurtdışı tecrübesi edinmek istiyorum. Bu konuda yardım edebilecek olan varsa sevinirim. Tercihim can güvenliği sıkıntısı olmayan ülkerlerden yana; ancak güvenli ortam sağlanabilirse Irak vb. ülkeler de olabilir. Günlük yaşantımı sürdürebilecek kadar İngilizce biliyorum.

yenı mezunsan ısın yamyas krız bahane edılıp 3 kurusa calısırsın ben enstruman formenıyım çakıldım ülkede otur oturdugun yere

yenı mezunsan ısın yamyas krız bahane edılıp 3 kurusa calısırsın ben enstruman formenıyım çakıldım ülkede otur oturdugun yere
Aslında gayet iyi bir maaşla işe başladım; ama kendimi bu konuda daha da geliştirmek istiyorum. Örneğin konveyör sistemlerinin çoğu İtalya' dan geliyor ve bu işi en başından görmek istiyorum. Neyse konu çok dağılsın istemiyorum.

Aslında gayet iyi bir maaşla işe başladım; ama kendimi bu konuda daha da geliştirmek istiyorum. Örneğin konveyör sistemlerinin çoğu İtalya' dan geliyor ve bu işi en başından görmek istiyorum. Neyse konu çok dağılsın istemiyorum.

tebrik ederim hayırlı olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri