Yeni Mezunum İş arıyorum

westice26

Üye
Elektrik elektronik mühendisiyim. Ankara'da ikamet ediyorum. B ehliyetim var seyahat engelim yok.Esnek calısma saatlerine uyabilirim. İngizcem ileri seviyede. Askerliğimi bitirdim. Yeni mezunum. İş arıyorum. İlgilenenler veya yardımcı olabilecekler varsa
[email protected] adresine maillerini bekliyorum.

Mühendis için iş ilanları çok aslında ama biryere yerleşmek için tanıdık olması lazım..
Yüksek Lisans Yapacaksanız Uçak üzerine yapın bence süper geliri varmış Duyduğuma göre,ilgilenirseniz araştırın bence.

elemanonline a girip orda arama yapabilirsin telefonla görüşüp görüşme ayarlayabilirsin senin için en hızlı bu şekilde olabilir.Kariyer yenibiriş gibi siteler kendi İK larını kullandığından aramalarda pek görünmezsin.En iyisi yerel ilanlar.isvar com u da deneyebilirsin.İlk deneyim olduğundan para vermeyebilirler ama en az Elektrik Mühendisleri odası asgari ücretini talep etmeni isterim 2012 yılı için 1.950TL dir.Elektrik Mühendisleri odasıda sana bu konuda yardımcı olur.Onlarla tanış kaydını yap cv bırak.:) Kolay gelsin Başarılar dilerim

mezun olduğun okula göre fiyatını 2500 liraya da çıkarabilirsin,askerlikten önce iş tecrüben varsa 3bin den aşağı hiçbiryere gitme.asla işsiz kalmaktan korkma bu sektörde herkese iş var ama herkesi keriz zanneden insanlar da var.yeni mezun mühendise ağzını 1250 lira gibi komik rakamlardan açan emek hırsızı akbaba kafalı patronlarla ilk görüşmeden sonra ilişkini kes derim..hayırlısı olsun şimdiden.kpssye girdiysen işkurdaki kamu ilanlarını takip etmeni de tavsiye ederim.

bir tavsiyem daha var 'esnek çalışma saatlerine uyabilirim' lafı bu forumda aramızda kalsın iş görüşmesinde sakın söyleme arkadaşım..1 lira bile mesai almadan gece 10lara kadar 'kendini geliştirme' çalışmalarına kaldığım günleri biliyorum.uzak dur böyle emek hırsızı insanlardan,enayi olma benim gibi..başarılar tekrardan :)

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri