Yeni cnc için tavsiyeler

Peki metal avm aliminyumu tabaka olarakmı veriyor, ölçü versek kesip gönderebilirlermi?

Bence ayrı bölüme gerek yok bir ara "komisyonun kaç" diye yorumlar yapıldı, bunlara gerek yok her yeri arayın sırf denileni değil belki a ürün ucuz b ürün pahalı gelecektir neresi kesenize uyarsa ;)!

Herkese merhaba bu tasarımdaki köprü ayakları için yorumlarınızı alabilir miyim?
Tasarım

MetalAVM'yi gördüm de güvenemedim bir türlü. Foruma da reklam kokar olur diye soramadım. Deneyen var mı?

Dünya sanayicisi çin, aliexpress'de kargo bedava kapıma kadar satıyor.
Şimdi sanayiye gitsen, çelik satan bir yerde bana 4 tane 4 cm'lik parça lama lazım desen. Büyük ihtimalle "abi yarım metre vereyim kendin kes" diyecek. Bu adamlara sipariş veriyorsun, kesip gönderiyorlar. Özlemini duyduğum alışveriş.

thumbnail_IMG_20170228_142656.jpg

Uzun bir aradan sonra projeye yavaş adımlarla da olsa start vermeye başladım
f68adcabb1d9e860baadd3ccaed25b1b.jpg

Güle güle kullanın.
Kontrol kartınızı kullanınca, yorumlarınızı "Kontrol Kartlarımız" konusunda paylaşırsanız seviniriz.
Sanırım sürücüler TB6560, keşke daha üstün ve düşen fiyatı ile uygun TB6600 motor sürücü alsaydınız.

Güle güle kullanın.
Kontrol kartınızı kullanınca, yorumlarınızı "Kontrol Kartlarımız" konusunda paylaşırsanız seviniriz.
Sanırım sürücüler TB6560, keşke daha üstün ve düşen fiyatı ile uygun TB6600 motor sürücü alsaydınız.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim nasipte bunlar varmış bunlarda sıkıntı yaşadıkça onlara çeviricem artık

Forum istatistikleri

Konular
128,332
Kullanıcılar
450,176
Son üye
electrical_engineer

Yeni konular

Geri