yandan ytakmalı yardımcı kontak

arkadaşlar tesisimizde yer alan yaklaşık 40 motorun yardımcı kontakları çalışmıyor piyasadan araştırdım 1 no 1 nc yandan takmalı yardımcı kontak markası GVAN71 fiyatı 7 lira bize iş yapan bir numune getirdi schneider marka fiyatı 15 lira +kdv malzeme 40 adet olunca 700 liraya tekabül ediyor diğeri 280 lira Şimdi sormak istediğim GVAN71 markası ile schneider arasında ne fark var sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum TEŞEKKÜRLER

arkadaşlar tesisimizde yer alan yaklaşık 40 motorun yardımcı kontakları çalışmıyor piyasadan araştırdım 1 no 1 nc yandan takmalı yardımcı kontak markası GVAN71 fiyatı 7 lira bize iş yapan bir numune getirdi schneider marka fiyatı 15 lira +kdv malzeme 40 adet olunca 700 liraya tekabül ediyor diğeri 280 lira Şimdi sormak istediğim GVAN71 markası ile schneider arasında ne fark var sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum TEŞEKKÜRLER

Merhaba;
biri çok iyi kalite uzun ömürlü diğeri ucuz az ömürlü sık değişim yapılsın diye.
benzetme yaparsak şahin mercedesle aynımı.

çalıştığınız ortam tozlu ise kontak geçirmeme sorunu olur iletim olmaz,yoksa genelde yardımcı kontak çalışmaması az gözüken bir sorundur
piyasada çok çeşitli markada ürün var almak istediğin yardımcı kontak şu an kullanmakta olduğun kontaktöre uyum sağlaması gerekir.kalite olayınıda unutmamak lazım.

gvan11 schneiderin üretimi olsugunu ögrendim

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,047
Son üye
alperenyildiz5252@hotmail

Yeni konular

Geri