yüksek voltaj avcısı!!

iplikçi

Üye
yüksek voltajın, elektrikli ev aletlerini yakmaması için dizayn edilmiş koruma devresi.tüm testlerden başarıyla geçmiş,montajı basit.www.flashmagıc.com adresinde görebilirsiniz.kolay gelsin.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Dışardan mı geliyor yoksa burada mı yapıyorsunuz?

üretimini kendimiz yapıyoruz. bölgemizde yaklaşık iki yıldır kullanılıyor.sorunsuz çalışıyor

arkadaşım yazdığın site açmıyor bizim böyle bir cihaza ihtiyacımız var bu cihaz nötür tprak arasındaki voltaj farkının yüksek olduğu durumlarda da cihazı koruyormu ve gücü nedir benim cihazım 750w

50 amper yaklaşık 11kw yapar.giriş gerilimi 285 voltu aştığı anda çıkış voltajını keser.siteyi açamayanlar yada daha detaylı bilgi isteyenler **** *** ** ** nolu telefonlardan bilgi alabilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sizi cepten aradım ama ulaşamadım **** *** ** **

Moderatör tarafında düzenlendi:
googl'a flashmagıc yazdığınızda listede 2. sıraya tıklayarak(www.flashmagıc.com) bize ulaşabilirsiniz.

başarılı bir ürün, bunun farklı gerilim seviyeleri için de üretilmiş olanları var mıdır acaba mesela 380 V için

istenen gerilime göre üretilebiliyor ama genelde zararlı sınır 285 volt

Forum istatistikleri

Konular
128,273
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri