yöneticilerin dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir yöneteci olarak sizden beklediğim cevapta buydu doğru söylüyorsunuz tanıdığınız ücretle yardım eden vardır mutlaka böyle bir yol gösterdiğinize göre?

Kendi adima otomasyon konusunda bir cok sorunun cevabini burada alabiliyor ve bulabiliyorum. Ithaminiz cok uzucu, ayrica istediginiz isi para ile bile yapacak elemana ulasamiyorsaniz paranizla rezil oluyorsunuz demektir!
Burasi bir nevi ozgur yazilim platformu gibi herkes elinden gelen katkiyi yapmaya calisiyor. Lakin para ile de yapmak isteyenleri engelleyemeyiz. Kaldi ki bu bilgilerin hilal-i ahmer yararina kullanilmadigi da asikar. Zevk icin kac kisi evine plc ve/veya operator panel alip yazilim yukluyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
gereksiz hareketler bunlar. art niyet var gibi

sayın m-usta-fa önerinizi uygulıycam ama yanlış anlaşılan bir şey var ben herhangi bir delta ürünü daha almış değilim ordaki yardımlar üye olan herkeze yaoılıyor ürün alıp almamanız hiç bir şekilde göz önünde tutulmuyor o zaman be şimdi schneider i aramaya da çekiniyorum acaba onlarda sadece kendilerinden ürün alanlara mı yardımcı oluyorlar?

Tamam da, sonuçta delta yazılımı ile ilgili bir şey öğrenmek istiyorsanız, delta üzerinde uygulama yapacaksınız demektir. Deltanın bayisi de onlar.
Schneider de de aynı şekilde.Ya ürün aldın, ya da alacaksın. Sonuçta kendi ürünleri. Bence çekinmeyin , arayın. Onlara da, "siemenste bekleme süreleri çok kısa, sizde neden böyle, delta iyi yardım ediyor, bakalım siz de edecek misiniz, moellerin destek hattında, ses kalitesi daha iyi" şeklinde giriş yapmazsanız, mutlaka yardımcı olacaklardır :)

ben hiçbir zaman böyle bir giriş yapmam emin olun onlar hak etmediği müddetçe bu arada içimde kesinlikle bir art niyet yok bu forumu bana çok kişi önerdi bende gerçekten yararlı olacağını sanıyordum benim bu yaptığımı şöyle değerlendirirseniz sevinirim (HAYAL KIRIKLILIĞI) yorumlarınıza teşekkür edicem ama keşke asıl açtığım konularada bu kadar yoğun ilgi görseydim....:(

bir yöneteci olarak sizden beklediğim cevapta buydu doğru söylüyorsunuz tanıdığınız ücretle yardım eden vardır mutlaka böyle bir yol gösterdiğinize göre?

Tabiki başka bir cevab gerekmiyor cünkü bu forumda yardım etmek isteyen eder keza istemeyide bilmek lazım! Biz kimseye yöneticide olsa üyede olsa yardım et diye baskı yapacak halimiz yok! Siz telemecaniqe üstündeki başarısızlıklarınızı forumda yardım edilmedi diye kendinizce suçlu arıyorsunuz! Bu tepkiylede size cok yardım etmekte istemezler zaten! Konuyu fazla uzatmayacagım dedigim gibi
memleketimiz başka güzide ve güzel forumlarıda mevcut!

Bu forum da sorunlarına cevap arayanların %90 cevap bulmuştur ve hiç kimse bir ücret karşılığıda yapmamıştır bunu peki siz telemecanique ile sorununuzu fast yazsaydınız bakalım ona cevap verselerdi herkez bıçağı kendine doğru yontuyor.... Ama burada öyle değil konu hakkında bilgisi olan iyi kötü cevaplamaya çalışır.....burası tamamen paylaşım forumu ticari bir forum değillll

ben hiçbir zaman böyle bir giriş yapmam emin olun onlar hak etmediği müddetçe bu arada içimde kesinlikle bir art niyet yok bu forumu bana çok kişi önerdi bende gerçekten yararlı olacağını sanıyordum benim bu yaptığımı şöyle değerlendirirseniz sevinirim (HAYAL KIRIKLILIĞI) yorumlarınıza teşekkür edicem ama keşke asıl açtığım konularada bu kadar yoğun ilgi görseydim....:(

Sn. vatanteknik;

Sizin hayal kırıklığına uğramanıza gerçekten üzüldüm. Ancak bu hayal kırıklığına sizi neyin ittiğinide araştırmak gerekir. Daha önceden tavsiye üzerine bu foruma üye olduğunuzu söylediniz. Belki size burayı anlatan arkadaş yada arkadaşlar çok fazla abartmış olabilir, yada siz kafanızda abartmış olabilirsiniz. Ancak şu gerçeğide unutmamak gerekir ki www.kontrolkalemi.com kendi konusunda gerçekten Türkiyenin en büyük mesleki bilgi paylaşım platformudur. Foruma üye olan arkadaşlar ki yöneticiler de aslında üyedir, bilmedikleri konuda pek fazla yorum yapmazlar. Tabi ki istek konusuda unutmamak gerekir.

Bu yorumum haricinde şunuda belirtmek isterimki forum kurallarımıza uyulduğu sürece herkes her konuda (forum kurallarında belitilenler dahilinde) yazı yazabilir, yorum yapabilir ve eleştiride yapabilir ancak bu eleştirinin de yine forum kurallarında belirtildiği şekilde yapmak gerekir. bu kuralların dışına çıkıldığında emin olunuzki polemikler ve tartışmalar oluşmaktadır. Lütfen forumda ki herhangi bir konudan rahatsız olduğunuzda sağ alt taraftaki "Şikayet et " butonuna basarak mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır. Yönetici arkadaşlardan biri mutlaka konuyla ilgilenecektir.

Bir teknik adam herşeyden ders çıkaran adamdırda ayrıca, ben bu durumdan "TELEMECANİQUE SR2B121BD İLE ENCODER" uygulaması işine girilmez anlamı çıkardım :)

tartışmayı uzatmaya gerek yok zaten konunun yeri burası değil

soru görüş ve şikayet bölümüne taşınmıştır

bu forumu bazıları teknik servis olarak düşünüyor. birisi yeni üye oluyor ödevim var lütfen cevap verin. kimse cevap vermeyince ya da veremeyince. ne biçim forum kimse bilmiyor mu gibi bir sürü tatsız laflar geliyor. burda insanlar tecrübelerini paylaşıyor. eğer sorduğunuz konuda kimsenin tecrübesi yoksa cevap bulamazsınız. burayı her soruya cevap verilen bir yer olarak görmemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,963
Son üye
farukeem31

Yeni konular

Geri