Xp'de Format Sonrası Bir Sorun (yardım)

bence tekrar format çek c yi de d yi de biçimlendir

benim başıma benzer bir olay geldi dosyaları görüyordum ama kopyalama veya başka hiçbişe hatta bazılarının bile içeriğine bakamıyordum
klasör veya diske birşekilde formatlamadan önce klasör özellikleri gelişmiş veriyi korumak için içeriyi şifrele dediysen ki ben bu haltı yemişdim geçmiş olsun çözüm yok ben mikrosofta para bile teklif ettim aldığım cevap ise sadece adli vaka bağlı bulunan ülkenin ilgili makamlarından yazılı talimat gelmedikçe bu işlem tarafımızca asla yapılmaz

Çalıştır kısmına C: sürücün neyse "C" yerine onu yazıp sürücüne girmeyi dene bakalım...

erişemediğin sürücüyü winrar dan açmayı dene

yapacağın bir yol daha d yi sağ tıkla özellikler araçlar en son hatalara karşı denetle seçeneği var oayı çalıştır xp hataları onarır

klasör seçeneklerinden.asit görünümün önüdeki tiki kaldır.sonra d ye sağ tıkla ve güvenlik ayarlarından.büyük ihtimalle yoktur.ilk önce everyone kullanıcısını ekle sonra bütün kullanıcılara izin ver tiklerini işaretle.bundan daha fazla yardımcı olamayacağım.çünkü şu an xp kullanmıyorum.

xp versiyonundan kaynaklanan sorun wardır kardes...
combofix yazılımını indir ... makinani bir dusenlesin kesin cozum odur...

Sorun bence d deki ilk dosyaların linux ta oluşturulmuş olması, linux kuruluyken de paylaşımın kısıtlı olması olabilir.
bir live linux ile (yani cd den çalışan, knoppix falan gibi) çalıştırıcan, o dosyaları tekrar d ye kopyalıyacan, ve mutlaka bu kopyaladıklarınına da serbest erişim vericen.
Veya, live olarak girdiğinde o dosyaları bir cd ye yazıcan.

d deki o dosyanın açık olup olmadığını kontrol et

diske sağ tıkla özellikler de disk denetleme işlemi yaptırt. Düzelecektir bende öyle olmusdu.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri