WinCC Flexible 2008 Windows 7 de çalışır mı?

WinCC Flexible SP3 Win7-64 bit işletim sisteminde sorunsuz çalışır. Simatic Manager V5.5 kullanıyorum. O da sorunsuz çalışıyor. Sorun yaşayan arkadaşlar Yönetici olarak çalıştırıp, uyumluluk modunu da xp sp3, ya da vista yapmayı deneyebilirler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Wincc flexible 2008 ( win 7 ulti) pc kurdum ancak pc yeniden başlattıgım zaman sistem dosyalarında hata oluştu ve ve pc formatlamak zorunda kaldım:( ve bunu 2 kere yaptıgımda aynı sorunla karşılaştım:(

Wincc flexible 2008 kurmak için ne yapmalıyım..

Wincc flexible 2008 ( win 7 ulti) pc kurdum ancak pc yeniden başlattıgım zaman sistem dosyalarında hata oluştu ve ve pc formatlamak zorunda kaldım:( ve bunu 2 kere yaptıgımda aynı sorunla karşılaştım:(

Wincc flexible 2008 kurmak için yapmalıyım..

wincc flexible 2008 programını windows 7 32 bit işlemci üzerine kurmak için /CD_1/MSI klasörü içindeki "MSIInstallerW.ssf" dosyasını notepad ile açıp "isCriticalComponent" = 1 yazan değeri "0"yapın kaydedin sonra "setup" dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk kontrol edin XP SP3 seçin ve devam edin. böylece windows installer kısmını atlıyor ve kuruyor.

olay budur.

Arkadaşlar bende windows7 professionel var hem step7 v5.5 sp2 yükledim.Hemde Wincc flexible 2008 sp3 yükledim hiç bir deteyda yok direk kuruluyor.ve programlar 64 bit olmasından dolayı çok hızlı çalışıyor.Kesin geçiş yapın çok hızlanacaksınız.

SIMATIC WinCC Flexible 2008 SP3 ISO indiriyorsun bilgisayarına ondan sonra sıkıntıların bitiyor ve hatasız olarak çalışıyor ben kullanıyorum bir sıkıntım yok (4 gb filan)

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri