WinCC Flexible 2008 Windows 7 de çalışır mı?

Arkadaşlar yukarıda bahsi geçmiş Fakat sormak istiyorum 64 bit bir işletimsisteminde V10.5 çalıştırabilmek için yapmamız gerekenler nedir.
Teşşkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
wincc flexible 2008 programını windows 7 32 bit işlemci üzerine kurmak için /CD_1/MSI klasörü içindeki "MSIInstallerW.ssf" dosyasını notepad ile açıp "isCriticalComponent" = 1 yazan değeri "0"yapın kaydedin sonra "setup" dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk kontrol edin XP SP3 seçin ve devam edin. böylece windows installer kısmını atlıyor ve kuruyor.

wincc flexible 2008 programını windows 7 32 bit işlemci üzerine kurmak için /CD_1/MSI klasörü içindeki "MSIInstallerW.ssf" dosyasını notepad ile açıp "isCriticalComponent" = 1 yazan değeri "0"yapın kaydedin sonra "setup" dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk kontrol edin XP SP3 seçin ve devam edin. böylece windows installer kısmını atlıyor ve kuruyor.
XP SP3 yaptığınızda olmaz ise aynı değişiklikleri yapın ve XP SP2 ye ayarlayın. o şekilde olacaktır.

boivchechne arkadaşımızın yöntemi %100 çalışıyor allah razı olsun diyorum büyük dertten kurtardı...

arkadaşlar wın 7 uzerine wimware programını kuruyosunuz üzerine xp yüklüyosunuz xp açıp üzerine istediğiniz programı kuruyosunuz ben böyle kullanıyorum hiçte sorun yok bir bilgisayarda çift işletim gibi oluyor.istediğiniz zaman anında wın 7 geçiş yapılıyor alt pencere gibi rahatça çalışıyor denemenizi tavsiye ederim

değerli arkadaşlar simens kullanıcısı olarak simens programları 32 bit dir siz bilgisayarlarınıza windows 7 ultimate 32 biti kuralsanız ve simens programları kuralken ekle kaldırdan eklentileri etkinleştirmenizi ister siz bunları yaparsanız yüklenir
kolay gelsin;

arkadaşlar wın 7 uzerine wimware programını kuruyosunuz üzerine xp yüklüyosunuz xp açıp üzerine istediğiniz programı kuruyosunuz ben böyle kullanıyorum hiçte sorun yok bir bilgisayarda çift işletim gibi oluyor.istediğiniz zaman anında wın 7 geçiş yapılıyor alt pencere gibi rahatça çalışıyor denemenizi tavsiye ederim
simens programlarını bu şekilde çalıştılıp profesyonel işler yapmak isterseniz pc nin cpu en kötü i3 olmalı diğer türlü sıkındı yaratır

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri