WFL 1620 Bosch Max Sorunu

mavibere

Üye
bu makınanın kartına elektırık gelıyor fakat calısmıyor dagıtıcı entegre ve bobın sağlam baska kartta denedım dırenc ve dıyotlarda da bı sorun goremedım yardımcı olursanız sevınırım.

Not: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

makina hiç çalışmıyorsa kapı kilidine bakın.
tam oarak sorunu söylerseniz yardımcı olamaya çalışırım.

sayın ustam kapı kılıdı arızalı dııl kaldıkı arızalı olsa dahı hazır ısıgı yanmazmı kartta hıc hareket yok fakat olcu aletıyle olcdugumde karta voltaj grıyor ilgilendiğiniz için tesekkurler.....

aynı karttan takıp denediğinizde de çalışmadımı?

elektornik kartınız arızalı işte bunun başka açıklaması yok. açıkca arızalı parçayı söylemek bence olmaz zaten kontrolü gerekli. bir sürü insan bu işten ekmek yiyor. Ali usta ile iletişime geçin yardımcı olacaktır (alfa romeo)

elektornik kartınız arızalı işte bunun başka açıklaması yok. açıkca arızalı parçayı söylemek bence olmaz zaten kontrolü gerekli. bir sürü insan bu işten ekmek yiyor. Ali usta ile iletişime geçin yardımcı olacaktır (alfa romeo)

sayın ustam kartın arızalı oldugunu bende bılıyorum burda bılgı baylastıkca çoğalır mantıgına ne oldu ?
bende tamırcıyım bende bu ısten ekmek yıyorum soylem tarzınız acıkcası benı sasırttı .....
kaldıkı yardımcı olmanız gerekırken boyle bısıy soyluyosunuz .........
kartın yenısını alıp takmasını bende bılıyorum ama burda amac sorunu cozmek dıılmi?

Ben de açıklamanıza anlam veremedim kanyak ustam. Burada kart dışı tamirat işleri için de karşılıklı yardımlaşıyoruz. O işten de ekmek kazanan insanlar var. Eh o zaman ya forumu toptan kapatıp silelim, ya da kat konusunda da yardımlaşalım. Ona evet buna hayır demeye anlam veremedim açıkçası.

Bende paylaşılan konunun bir sınırda kalması gerektiğine inanıyorum. Arçelik kartlarının D21 diyodu Deşifre olduğundan beri Arçelik kartlarının tamirinde büyük bi azalma olduğunu duyduk. tamam kendi açınızdan baktığınız zaman size faydalı , bilgi , ve paylaşım ancak bu işten ekmek yiyen insan yönünden baktığınız zaman iş başka yerlere gidiyor. Elbet sürekli paylaşımın yanındayım. sürekli birilerine bişeyler aktarma peşindeyim. ancak bu paylaşım EKMEĞE mani olma yönüne doğru gidiyorsa orda frene basarım. bilmem anlatabildim mi.

Bende paylaşılan konunun bir sınırda kalması gerektiğine inanıyorum. Arçelik kartlarının D21 diyodu Deşifre olduğundan beri Arçelik kartlarının tamirinde büyük bi azalma olduğunu duyduk. tamam kendi açınızdan baktığınız zaman size faydalı , bilgi , ve paylaşım ancak bu işten ekmek yiyen insan yönünden baktığınız zaman iş başka yerlere gidiyor. Elbet sürekli paylaşımın yanındayım. sürekli birilerine bişeyler aktarma peşindeyim. ancak bu paylaşım EKMEĞE mani olma yönüne doğru gidiyorsa orda frene basarım. bilmem anlatabildim mi.

ustam o halde burda soyledıgınız veya her paylastıgınız bılgı bırılerının ekmeyıne manı oluyor kaldıkı her konu apacık hatta resımlı anlatılıyorkı ınsanların ısıne yarasın bılgılensınler..............
birilerinin ekmeyıne manı oluyoruz dıye burda bılgı paylasılmıycaksa burda nasıl yardımcı olucaz ?
o zaman soyle yapalım arkadas yazsın makınam calısmıyor bızde yazalım atın yenısını alın !
sizce cözüm bu mudur yada gıt servıse baktır
yani ben sızın ne anlatmak ıstedıgınızı anlamadım ?

Benim çok heveslendiğim ve artık öğrenmem gerektiğim bir durum haline geldi elektronik kartlar.

Zira günümüzdeki cihazlar sapasağlamken elektronik kart hatasıyla yüksek kart maliyetleri yüzünden çöpe gidebiliyor.

Ekmekle oynama durumu varsa bence sadece belirli mesaj sayısına ulaşan/belirli sayıda teşekkür alanlara görünebilen ayrı topikler açılabilir. Ki ben ekmekle oynama durumu olmadığını düşünüyorum. Burada kaç amatör kullanıcı eline havya alıp kart lehimler ki? Elbette bu işten az çok anlamalı ki bir şeyler yapsın. Ya da bu işi ticari olarak yapmayıp öğrenme hevesine sahip kişiler var, mesela ben.

Bu tepki aklıma bu işte hatrı sayılır bir maddi çıkar olduğu sorusunu getirdi açıkçası.

Amacım kesinlikle huzur bozmak veya tartışma çıkarmak değil. Ki kanyak nickli ustamızı sever ve hep taktir ederim. Ancak mantıklı bulduğum/bulmadığım konularda da bilgi alışverişi yapmak isterim. Amacım da budur. Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri