Voltaj Düşüklüğünden Dalgıç Pompamı Çalıştıramıyorum?

hallaa

Üye
Merhaba Cümleten herkese hayırlı işler;

Antalya 'da Bahçem için Damlama sulama sistemi yaptırdık.Coverco marka 2.2 hb lik dalgıcım var.Elektrikler çoğunluk la 320 voltaja düştüğünden dolayı dalgıcımı çalıştıramıyorum.Çözüm için ne gereklidir? Bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtıysam affola.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ustam nasıl regülatör alacağım en iyi regülatör markası ne dir sorunu çözer mi? 2.2 hb. yazmışım o yanlış 2.2 kw elektrik var 3 lük motor var düzelteyim.Bir de hız kontrol cihazı ne gibi faydası vardır elektiriği yükseltir mi ?yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
hiz kontrol cihazları geniş voltaj aralığında çalışır benım bıldığım örnek 380 normal hiz kontrol 350-400 volt aralığı gıbı cihazı alırken satıcıdan bunu öğrenın ayrıca dalgiç motoru istedığınız devırde çalıştırırsınız buda damlama sulama borularındakı su basınci fazla gelıp boruları patlatmamasını sağlarsınız

bilgilendirme için teşekkür ederim tekin 126

Trifaze hız kontrol cihazlarının giriş voltaj aralığı 380-500V aralığındadır.Özellikle dalgıç pompalarda devir arttırıp azaltma işlemi pek tercih edilen bir uygulama değil.Ben yükünüze göre regülatör kullanmanızı tavsiye ederim.
Kolay gelsin

Trifaze hız kontrol cihazlarının giriş voltaj aralığı 380-500V aralığındadır.Özellikle dalgıç pompalarda devir arttırıp azaltma işlemi pek tercih edilen bir uygulama değil.Ben yükünüze göre regülatör kullanmanızı tavsiye ederim.
Kolay gelsin

ustam nasıl bir regülatör alalım 5.5 dönüm arazide kullanacağım 3 lük dalğıç var sorunu sadece regülatör alarak sorunu çözebilir miyiz bu regülatörü fiyatı ne kadardır ilgilendiğin için teşekkür ederim.

ben kullanıyorum hiz kontrol monofaze enda 185-230 volt arası trifazelerın voltaj aralığını bılmıyorum hatta motoru uzaktan telefonla açip kapatıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,345
Kullanıcılar
450,187
Son üye
Hüseyin.xxx

Yeni konular

Geri