vista mı? xp 2000 mi?

windows 7 ye sanal xp kurabiliyorsunuz işlemciniz destekliyorsa ve daha güzeli sanal xp deki programların kısa yollarını windows 7 nin desktop üzerine koyabiliyorsunuz.Sanal işletim sistemi arka planda çalışıyor ve istediğiniz tüm programlar çalışıyor.Ayrıca ben windows 7 ye autocad 2010, 3d max 2009 ,solid 2009 ,cs4 kurdum hepsi süper çalışıyor siz neyi çalıştıramadınız ki?

kardeş bende evde vista kullanıyorum işte xp kullanıyorum. Vista bilgisayarı yormasına yoruyor fakat görsellik bakımından xp den üstün bilgisayarından iyi bir performans bekliyorsan xp yi tavsiye ederim. vistaya da lisansız proğram yükleyebilrsin fakat otomatik güncellemeni kapatmanı tavsiye edrim

Arkadaşlar ben vista ultimate kullanıyorum çok memnunum...

muratcyber kardeşim yenilik elbette çok güzel bir şey mutlaka lakin eskiler olmasa siz yeniler nasıl olacaksınız bildiklerinizin kaynagı ugraşmadıgınız eskiler değilmi /özür dileyerek/ (deden ve baban da eski ) mizaci anlamda... ümit kardeşim herkesin bildigi ve herkesin kabullendigi (onayladıgı) daima geçerlidir.bence xp servispack 2 en mükemmeli mükemmel bir anti virüs programı ile onuda NOD 32 .3 tavsiye edeceğim.sistemin hızlı olması için ram belleği yükselt iyi çalışmalar.....

Arkadaşlar önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.burada bir şeyi gözardı etmemek lazım galiba o da kullanım amacı.ben bilgisayar oyunları ile pek alakalı değilim.birinci sırada güvenlik geliyor(1 hafta önce msn adresim çalındı).birde kafamda bir soru işareti var.vista ya lisanslı olmayan ör. Nero vb.gibi programlar(benzeri program vistada varmış galiba)yüklenemez gibime geliyor.
yüklenir yükledim :)ama vistanın problemleri bitmiyor bitmediği için xpye geri döndüm insanın karnını çok ağrıtıyor. Windows 7yi bi dene memnun kalırsan al orjinali hatta memnun kalırsan bende 7 ye geçeyim:) Orjinal alacaksan muhakkak önce bir dene sonra al paran boşa gitmesin .

xp ..
vistayı kesinlikle hayal bile etme
eski programlar çalışmaz
eskı tarıhlı oyunları oynamaz
başka ne dıyeyım

windows xp için güncelleme yapmayı durduracak yakında diye biliyorum.vista gayet iyi ama testlerde seven çok iyi sonuçlar verdi

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri