Vakum Tabla

Loctite kullanıyorum ben sürekli.

Cıvata değil yatağı demiş illa yapıştırıcı satacacan Kayserili
İyice çakal yaptınız sizde beni :D:D

Demek istediğim şu. O deliğin aşınıp genişlemiş olması için orada bir sürtünmenin olması lazım doğru mu ? Cevdet abinin somunu plakaya sıktığı civata 2-3 ton yükü çekebilecek kapasitede bir civata. Malum civata gevşemediği sürece orada bir sürtünme olup o deliği büyütmez.

Loctite zaten vardı.en mantıklısı ayardan sonra pim atmak. fakat üzerinde delemiyoruz temiz. 5mm matkapla direk başka noktadan delip 6mm diş açacağım. iki yüzeydede diş olacak. üzerindeyken diş açıldığında üst levhayı geri atmaz.

Tavsiyedir. Z ekseninin arka plakasında bu somunun oturacağı yer çukur/pocket olsun. Tasarlarken eğer bk12'ler kurtarıyorsa öyle tasarlayın. Kurtarmıyorsa hemen vidali milin somunun başladığı yere pocket yapıp oraya bir aluminyum metal parça gömüp desteklemek lazım.

@serkan_48 Şu aşağıdaki parçayı yapsam, fitilyle, rakoruyla, bağlantısıyla vs. Kargo ile sana göndersem Antalya'da bir CNC'ci de deneme imkanınız var mı?

Veya @Suat_Korkmaz sana yakınsa Antalya'da böyle bir şeyi göndersem abimizin pompa ile deneyebilir misiniz?

screen-shot-2019-01-19-at-12-59-44-png.51191

@serkan_48 Şu aşağıdaki parçayı yapsam, fitilyle, rakoruyla, bağlantısıyla vs. Kargo ile sana göndersem Antalya'da bir CNC'ci de deneme imkanınız var mı?

Veya @Suat_Korkmaz sana yakınsa Antalya'da böyle bir şeyi göndersem abimizin pompa ile deneyebilir misiniz?

screen-shot-2019-01-19-at-12-59-44-png.51191

cnc işi yapan tanıdığım yok ancak @Suat_Korkmaz müsait ise deneyebilir yada onun yönlendireceği herhangi biri var ise deneme şansımız olur.

Ben malesef Ankara'dayım arkadaşlar.

Evet Suat saolasın unutmuşum. Antalya'da CNC'si olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,425
Kullanıcılar
450,340
Son üye
Samsunumut

Yeni konular

Geri