Uzaktan kumanda firmaları hakkında görüşleriniz

Merhaba arkadaşlar,

Piyasada, uzaktan kumanda üretimi ve satışını yapan bazı firmalar mevcut. Mesela bunlardan bir tanesi Kontal elektronik. Kontal elektronik veya piyasada mevcut olan diğer firmalar (Bu noktada firma önerilerinizi bekliyorum) hakkında görüşleriniz nelerdir? Gerek firma olarak gerek üretimlerini yaptıkları ürünler olarak değerlendirmeniz nedir? Belki firmalar dışarıdan hazır ürün getiripde satıyorda olabilir, yerli üretimde yapıyor olabilir. Bu ve bunun gibi konular hakkında görüşleriniz nelerdir?

Saygılar

Neden? öğrenmek istediğiniz konu nedir?

Bu vereceğim link sanırım işinizi görmeyecek ama konu başlığı altında arama yapacak olan arkadaşlar yararlanabilir düşüncesi ile veriyorum.
Vinç Uzaktan Kumanda Sistemleri.

UTING Elektronik, Uzaktan Kumanda - Fomotech Alpha

Biz bu kumandaları kullanıyoruz.En büyük avantajı pil süresinin çok uzun olması.En büyük dezavantajı ise yedek parçaları(genelde butonlar bozuluyor ve tanesi 20 $ civarında)

bu konuyu sormamın amacı, bu sektörü tanımak isteyişim. Firmaların yapılarını, çalışmalarını, ürün kalitelerini öğrenmek isteyişim. Bu sektörde hangi firmalar var, hangi firmaların ne gibi avantajları var, kimin hangi ürünü kaliteli, artıları eksileri .... gibi ön bilgileri edinmek istiyordum. Bir işe girişmeden önce ön bilgi toplamak faydalı olsa gerek...

Pınar elektronik firması var:isteğe göre üretim yapabiliyorlar.Özellikle uzaktan kapı açtırma gibi uygulamalarda sorunsuz çalışan kumandaları var

teşekkür ederim, pınar elektroniğin ürünlerini inceledim. Umarım başka fikirlerde gelir

Pınar elektronik firması var:isteğe göre üretim yapabiliyorlar.Özellikle uzaktan kapı açtırma gibi uygulamalarda sorunsuz çalışan kumandaları var

teşekkürler
"pınar elektronık fırması"
adresi verdiginiz için
saygılar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,302
Kullanıcılar
450,141
Son üye
Rmzn44