Uzaktan Görüntü Aktarimi

sinan__

Üye
İyi aksamlar forumda aradım ama denk gelemedim.700metre civarı uzakliktan 3 kameranın kablosuz görüntüsünü almayı istiyorum,bunun için ne yapmalıyım.Kamera sistemlerine çok uzak biri değilim az çok bilgim var,daha önce bunu TP link marka bir alıcı verici ile yapmıştık ama uzun yıllar geçtiği için sistemi unuttum.Kamera tarafına poe baglaniyirmu?Kayıt cihazı tarafinda NVR cihazına nasıl girecegiz, konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar.
700 metre ilerdeki 3 kamera montaj edildi ve bir poe switch te toplandı.
Tp link cpe 605 yada 610 access point tercih edilebilir 610 kullandım mucizevi bişey.
Nvr cihazı tarafındaki interneti 700 metre ileri aktarıp görüntü almak mümkün.
Cpe 610 ile 10 Mbps hızındaki interneti 2.5 kilometre ileri taşıdım hızında hiç düşme olmadı.

Merhabalar.
700 metre ilerdeki 3 kamera montaj edildi ve bir poe switch te toplandı.
Tp link cpe 605 yada 610 access point tercih edilebilir 610 kullandım mucizevi bişey.
Nvr cihazı tarafındaki interneti 700 metre ileri aktarıp görüntü almak mümkün.
Cpe 610 ile 10 Mbps hızındaki interneti 2.5 kilometre ileri taşıdım hızında hiç düşme olmadı.
Teşekkür ederim üstadım.Nvr cihazı tarafındaki interneti aktarıp görüntü almak mümkün demişsiniz.Nvr tarafında internet bulunmuyor.Su anda aktif olan ıp kamera sistemine,uzaktaki kamralari adapte etmem gerekecek.Uzak kameraları poede toplayıp cpe yide o poeden enerjilendirip( tabii bu arada cpe nin yapilandirmasini verici konumuna alarak) NVR tarafında alıcı cpe yi baglayip,o cpe bin çıkış tarafindan uzak kameraların goruntusnumu alıyoruz,bu sekildemi oluyor??

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri