Uydu kanalı

Merhaba dostlar ben tv de discovery channel kanalını izlemek istiyorum acaba bu kanalı nasıl ayarlarız hangi frekansta hangi uyduda çıkar bu ıkanal ? bu kanalda çıkan nasıl yapılır programlarını izlemek istiyorum bunun dışında +18 YAYINLAR ÇIKIYORMU ACABA ? çünkü benden fazla tv izleyenler var evde ??

baktım şimdi türksat 3A ve 4A varmış paket adı diyor dijitürk diyor nromal çanak anten yayınında çıkmıyormu acabna ???

Türksat'ta bulunan discovery kanalları şifreli.İzleyebilmeniz için dsmart yada digitürk abonesi olmanız lazım.Dsmart daha ucuzdur.Tercih sana kalmış.

dreambox alırsan server aboneliği alman lazım.O da iyi bir server 150-200 tl arası.tabi bide izleyeceğin kanallarda yabancı dilde olur.Dreambox pahalıdır.tavsiye etmem en iyisi dsmart aboneliği.Hemde yanında nat geo,bbc earth ve bir sürü kanal izlersin.

dreambox alırsan server aboneliği alman lazım.O da iyi bir server 150-200 tl arası.tabi bide izleyeceğin kanallarda yabancı dilde olur.Dreambox pahalıdır.tavsiye etmem en iyisi dsmart aboneliği.Hemde yanında nat geo,bbc earth ve bir sürü kanal izlersin.

bu server aboneliği şart mı peki ??? benim tanıdığım bir kaç kişi evinde işyerinde izliyor dremaboxı ? birde bu drembox da belaltı kanallar var mı ? evde annem babam da izliyor çünkü tv yi ?

dreambox tekbaşına işe yaramaz.mutlaka server alman lazım.belki arkadaşlarında ci modülde olabilir..tabi oda ücretli.

bazı uydu alıcılarındal şifreli kanalları izlemeye yarayan modül ci (common interface) girişi vardır.Bu girişe modül takarak şifreli kanalları izleyebilirsin. digiturk ve dsmartın modülleri piyasada var.
http://www.hepsiburada.com/d-smart-d-fix-dijital-yayin-paketi-pm-evdsmartdfix
bu arada server ile bel altı kanalları istemediğin kadar.Unuttum bide server için internetininde olması lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,405
Kullanıcılar
450,310
Son üye
amele01

Yeni konular

Geri