Ugs platformu hatası

ceku7878

Üye
Merhaba setup wizard üzerinden seçimlerimi yaptıktan sonra "the setup wizard is not supported for this controller" hatasını alıyorum. Bu konuda ne yapabilirim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    99.5 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba setup wizard üzerinden seçimlerimi yaptıktan sonra "the setup wizard is not supported for this controller" hatasını alıyorum. Bu konuda ne yapabilirim.
Kartımda sıkıntı mı var diye kontrol ettim, yoktu. Uygulamayı silip tekrar yükledim, olmadı.İngilizce kaynaklara baktım, yaptıklarını denedim olmadı.

GRBL controller kullanarak yapmaya çalıştım ancak "no data from com port after connect. expecting grbl version string " hatası aldım. Bunun için çözümü olan var mı?

Son düzenleme:
cncjs de burayı kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

Ekli dosyalar

• 11111111111.PNG
    11111111111.PNG
    24.2 KB · Görüntüleme: 10
GRBL controller kullanarak yapmaya çalıştım ancak "no data from com port after connect. expecting grbl version string " hatası aldım. Bunun için çözümü olan var mı?
seri port tan (hangi porttan gosteriyorsa device manager dan (aygıt yoneticisi)) bakarak baglantının dogru kurulup kurulmadığını kontrol edebilirsiniz. Mesela arduimonun serial monitorunu bu iş için kullanabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri