TV. arızası

51 sony tv sürekli kapanıyor. genelliklede reklam müziklerinde kapanıyor. sebebi ne olabilir. ne yapmam gerekir. arka kapağı açtığımda yüksek voltaj olan bobinin enerjisini nasıl boşaltabilirim. kendim yapmaya çalışacağım. elektriğide çarpılmayalım bu arada. bana yardımcı olurmusunuz. teşekkürler.

herkese merhaba benım yaklasık bı 20 senelık grundıg p37-070 televızyonuz var bu cıhazı actıgımda cıtlama sesı gelıyor ve ekranda duz bı ısık gorunuyor ses gelıyor cıhazdan arızası ne olabılır bılgılerınız ıcın sımdıden tesekkurler

Merhaba benim Philips 32PFL3606H televizyonun scart girişine taktığım uydu cihazı kilitleniyor. Hiç bir şeye tepki vermiyor. Tv yi kapatınca cihaz her fonksiyonu yapıyor. Ama tv yi açınca sadece açık olan kanal izleniyor. Sanki kumanda görmüyor. Ama tv kapanınca sorunsuz cihaz her işlemi yapıyor. bu problem daha önceleri cihaz 10 gün falan fişten çekmeyince kumanda görmeme gibi gelmişti bana. Cihazi fişten çekip 10 dk bekleyince düzeliyordu. Artık tv yi açınca cihaz kumandasız gibi. Ayrıca kumanda,tv,göz değiştirilip denendi;sorunsuz. Benim tv ye takınca olan oluyor :(

Merhaba arkadaşlar benim televizyonumda her kanal değil ama bazı kanallarda mavi bir ekran görüntüsü var ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri