Turksat 4A uydu ayarı

hiç bilmiyorum dikkat etmedim o özelliğe bizde wifi hiç bağlamadık bizim enişte telefonundan bağlamaya çalıştı ama olmadı bunlar otomatik güncellemiyormu kendini ???

Dediğim ayarı kapatırsanız nasıl güncellesin :D neden bakmadınız? bana biri söyleyse şimdiye 1000kez bakmıştım ayarına alemsiniz :D

Eline kumandayı alıp settings tuşuna basıp çıkan menüde göreceksiniz bu kadar basit tek tuş !

Dediğim ayarı kapatırsanız nasıl güncellesin :D neden bakmadınız? bana biri söyleyse şimdiye 1000kez bakmıştım ayarına alemsiniz :D

:D usta evde yaşlı babam var adam sabahtan beri tv izliyemedi şu anda o izliyor o yüzden bakamadım ..
ama benim anlamadığım siz frekans girmeden nasıl yaptınız bu işi ? ben sabahtan beri kaç tane ferekans girdim ..

Ben bu LG'de frekans nasıl girilir anlamam :D eski tv'de nextstar receiver vardı onda TP ekleden falan hallediyordum saatlerce uğraşıyordum birde güncel frekans listelerini bulmakta ayrı alemdi :D
Teknolojinin gözünü yiyem ;) One touch easy :D

allah allah fırsat bulursam deneyecem dediklerinizi inşallah dahada batırmam ama bu program listesinden güncelle tam olarak yeri nerde onun ?

allah allah fırsat bulursam deneyecem dediklerinizi inşallah dahada batırmam ama bu program listesinden güncelle tam olarak yeri nerde onun ?

Kumandayı babanızın elinden alıp :D settings tuşuna basıyorsunuz açılan menude program listesini güncelle karşısında evet ve hayır kutucukları var evete gelip ok diyeceksiniz. Ondan sonra ilk mesajımdaki adımları yapın. Baba WC'ye kalksa 5dk'da çözersiniz yada çözmeniz lazım :rolleyes:

Kumandayı babanızın elinden alıp :D settings tuşuna basıyorsunuz açılan menude program listesini güncelle karşısında evet ve hayır kutucukları var evete gelip ok diyeceksiniz.

hiç dikkat etmedim ona sabahtan beri tv nin anasnı ağlattık yok LBN ayarı yok dayzek ayarı frekansı bilmem ne neyse fırsat bulunca yaparım sizece haber veririm :) tşk ederim aydınlattığınız için...

kendiminkini babamınkini kaynatamınkini ayarladım hepsi farklı receiverler arayıp bulmak dert değilde şunları sıraya dizmek yokmu adama ölüm geliyor resmen :D

bu işte bende aldatıldım Vestel akilli tv sözde afedersınız aptalın önde gıdenı TKGS özelliği var dıye almıştım sabahleyın bekliyorum kanallar gelecek alakası yok kumandadan işlem yapacaktım kilitlendı baktım olmayacak yazılımı ups portundan yukledım yenı televızyon receiver almak ıstıyenler TKGS özellığını kontrol edıp oyle alın

arkadaşlar cümleten gözümüz aydın yaşlı uzman abimizin yardımıyla bütün kanallar geldi sonunda ..kendisine çok teşekkür ederim . :D boşuna para vermekten kurtuldum . vicdansız servis 30 TL istiyor sabahtan beri boşuna uğraşmışım valla ..birde goldmaster uydu cihazı olan tv var onu nasıl ayarlarım acaba ?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri