Turksat 4A uydu ayarı

azat_

Üye
s.a arkadaşlar bu yeni TÜRKSAT 4a uydu ayarını bir türlü yapamadım Allah kahretsin hemi. bunların uydusunu değiştirenin allah belasını versin sabahtan beri uğraşıyorum LG marka kendinden uydulu televizyonumuzu ayarlıyamadım bir türlü ne yapmak lazm acaba ??? :( :(

Kumandada settings yazan tuşa basın, AYAR menüsünden oto ayarlamayı seçin, ardından uydu seçeneğini seçin, ardından Digiturk Turksat'ı seçin, tüm kanalları bulacak eski kanalları silecek. Ben işten gelince yaptım 5dk sürmedi.

Kumandada settings yazan tuşa basın, AYAR menüsünden oto ayarlamayı seçin, ardından uydu seçeneğini seçin, ardından Digiturk Turksat'ı seçin, tüm kanalları bulacak eski kanalları silecek. Ben işten gelince yaptım 5dk sürmedi.

5 dk sürmedi mi ?? nasıl yaptın televiyzonun markas aynı mı ? ben sabahtan beri uğraşıyorum az önce 105 tanekanal buldu ıvır zıvır kanallar ama idare edin dedim sanam ağladı sabahtan beri kanal arıyorum ...

Şifreli kanalları ayıkla seçeneğini tıkladım, Radyo dahil 998 kanal buldu 5dk sürmedi LG 42LM640 S

s.a arkadaşlar bu yeni TÜRKSAT 4a uydu ayarını bir türlü yapamadım Allah kahretsin hemi. bunların uydusunu değiştirenin allah belasını versin sabahtan beri uğraşıyorum LG marka kendinden uydulu televizyonumuzu ayarlıyamadım bir türlü ne yapmak lazm acaba ??? :( :(
Kitapçığa başvur "hiç okuma alışkanlığımız yok" şayet tek uydu varsa iş daha da kolay yeni kurulum de yani cihazı ilk gün eve getirdiğin gibi işlem yap. Türksat sitesinde nasıl yapılacağı açıklanıyor bir önceki uydu değişim konusunda yine referans vermiştim.

Çevremde de herkes burnundan soluyor :) LG teknolojisi iyi sağolsun şipşak çözdüm. Alırken tereddütlü yaklaşmıştım ama LG'ye verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun.

bizim aprtman merkezi uydu 3 tane çanak var ama nedense yapamadım allah kahretsin ....

Bizdede 2 çanak olduğunu biliyorum merkezi uydu.

Yok kardeş bildiğim falan yok ilk kurulum yaparlarken beyin videosu çekmiştim :D
2. Mesajda dediklerimi yaptım o kadar başka hiç birşey yapmadım !
Merkezi sistem, Led TV modeli 42LM640S

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri