Transfer panosu

Varsa,harici arızalarda şalteriniz açar.O
konuyu mutlaka kesinleştirmeniz gerekir.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Eaton servi ile konustum dusuk gerilim bobininden dolayi tripe girmez diyor sami bey

Arkadaşım düşük gerilim bobini kendisi arıza yapmaz.Bağlı bulunduğu cihazdan gelen sinyal ile şalterinize açma verir sami beyin ve benim size anlatmak istediğimiz mevzu bu zaten kablosunu takip edin mutlaka bir cihaza bağlandığını göreceksiniz açmayı da o cihaz veriyor.

Efendim şalterinizde düşük gerilim bobini varsa eğer ki olduğunu söylemiş arkadaşlar ekte resimde gönderdiğim bir cihaz olabilir panonuz içinde.bu cihaz düşük gerilim bobinine açma sinyali veriyordur çeşitli nedenlerden dolayı.Öte yandan düşük gerilim bobini eaton'ın dökümanlarında elinizdeki model şalter için konuşuyorum;başka tip açtırma bobinleri ile kombine edilmediği yada edilmemesi gerektiği şeklinde uyarısı mevcut.Küçük ihtimal olsada bu konuyu netleştirmekte de fayda olabilir.
delay-module-for-u-actuator-230-vac-eaton-moeller-122957-izm-uvr-td-230ac.jpg

Slm arkadaslar yukardaki problemlemimle ilgil bir sorum olacak simdi bu motorlu salterin besledigi binalarin kompak salterlerin troyidleri hepsi iptal edilmis bu kopmak salterler atmiyor motorlu salterin tripe girmesi bundan kaynakli olabilirmi

Sent from my SM-N920C using KontrolKalemi Forumu mobile app

Slm arkadaslar yukardaki problemlemimle ilgil bir sorum olacak simdi bu motorlu salterin besledigi binalarin kompak salterlerin troyidleri hepsi iptal edilmis bu kopmak salterler atmiyor motorlu salterin tripe girmesi bundan kaynakli olabilirmi

Ben ilgisi olabileceğini düşünmüyorum.

Trip üniteniz veya ünite ayarlarında problem olabilir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri