Tornavidam

Bende işyerine bunu aldırdım yıllar sonra talep ede ede . Geçen hafta geldi nihayet. Cuma günü biraz karıştırma fırsatım oldu . Haftaya devam Ekli dosyayı görüntüle 99917
Çok iyi bir ürüne benziyor. Bende 3 tane havya var en sevdiğim aneng havya. Sıcak hava tabancası almak istedim ama daha kısmet olmadı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230729_202734_Gallery.jpg
    Screenshot_20230729_202734_Gallery.jpg
    172.4 KB · Görüntüleme: 10
Bende işyerine bunu aldırdım yıllar sonra talep ede ede . Geçen hafta geldi nihayet. Cuma günü biraz karıştırma fırsatım oldu . Haftaya devam Ekli dosyayı görüntüle 99917
Hayırlı olsun sıcak hava istasyonu olmazsa olmaz, çok işe yarıyor. Geçen gün arızalı sürücü kartından IGBT yi sökerken göbeğim çatladı şimdiki hedefim bu inşallah :
1690652706434.png

Hayırlı olsun sıcak hava istasyonu olmazsa olmaz, çok işe yarıyor. Geçen gün arızalı sürücü kartından IGBT yi sökerken göbeğim çatladı şimdiki hedefim bu inşallah :
Ekli dosyayı görüntüle 99919
Elektroniği pek sevmem hele hele incik boncuk smd parçaları. Onun dışındakilere de sıcak hava tabancası gerekmiyor ama bulunmasında fayda var çalışma alanı geniş bir ürün.

Elektroniği pek sevmem hele hele incik boncuk smd parçaları. Onun dışındakilere de sıcak hava tabancası gerekmiyor ama bulunmasında fayda var çalışma alanı geniş bir ürün.
İncik boncuk işler tam benlik ama alet olmazsa iş yapılmıyor. Ne demişler "Alet işler el övünür". Zorda kalınınca aletlerin gerekliliği ortaya çıkıyor.

Daha almadın mı yahu:) Promoyla alıyordun hani :)
Promosyon parasının kuruşuna dokunmadan yardım kuruluşlarına bağışladım. Kendi şahsi ekipmanım olarak evde lehim istasyonum vardı havali ve kalemli . Bu ara 0-30 volt akim ve gerilim ayarlı güç kaynağı da aldım. Sonraki hedefim biraz daha adam gibi ölçü aleti edinmek .

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri