Topraklama barası

Kayıkçı kavgası mode : On
Yok yok yazılanı görmeyince cevap verme ihtiyacıda olmuyor. Ben konuyu kapattım. Keşke en baştan yapsaymışım, konu uzamazdı.​

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Fotolar,bugünün.Daha önceki görü-
şüm değişmedi.Paratöner birleş -
tirmesi için,ekteki malzemelerden kullanılmalıdır.

Ekli dosyalar

• TimePhoto_20231012_140949.jpg
    TimePhoto_20231012_140949.jpg
    266.3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20231012_174202.jpg
    IMG_20231012_174202.jpg
    629.7 KB · Görüntüleme: 18
  • CİTEL 1.pdf
    132.3 KB · Görüntüleme: 1
  • LEUTRON.jpg
    LEUTRON.jpg
    291.9 KB · Görüntüleme: 6
  • OBO 1.1.jpg
    OBO 1.1.jpg
    202 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
izolatör kullanımının şöyle bi açıklaması olabilir mi?

topraklama iletkeni en küçük toprak direnciyle eş potansiyel baraya bağlanır dolayısıyla toprak potansiyeli baraya en sağlıklı biçimde taşınmış olur. bu baradan da koruma topraklama kablolarıyla dağıtım yapılır. böylelikle koruma topraklama kablolarının diğer ucuna bağlanan yüzeylerde aynı potansiyele gelmiş olur. temel bağlantı filizi ve koruma topraklama kabloları eş potansiyel baraya civatayla bağlanır. eş potansiyel baranın taşıyıcı iletken bi zemine kablosuz direkt bağlantısı hem uygunsuz bir bağlatı hem de sözde ikinci bi eş potansiyel yüzeye neden nolur. sözün kısası eş potansiyel bara toprak potansiyeline tek bi noktan tek bi bağlantıyla getirilir. ikinci bi nokta ikinci bi bağlantı ve ikinci bi referanstan kaçınmak için bara özellikle izole edilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri