TIA Portal Kurulum Hatası

Merhabalar herkese,
TIA Portal V18 Simülasyon programını kurdum fakat TIA Portal ı kuramadım. Initizialing yazısı geliyor ve birden kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kurulum hatası, eksik dosya yüklemesi olabilir. kaldır ve temiz bir yükleme yap. bir de daha çok bilgi için kurulan sistem/işletim sistemi bilgisi paylaşırsan daha çok yardımcı olabiliriz.

kurulum hatası, eksik dosya yüklemesi olabilir. kaldır ve temiz bir yükleme yap. bir de daha çok bilgi için kurulan sistem/işletim sistemi bilgisi paylaşırsan daha çok yardımcı olabiliriz.
Bilgisayarımı yeni aldım. Windows 11 Home işletim sistemi olan 16GB RAM, 512 Gb SSD si olan bir laptop. Direkt olarak Siemens in sitesinden V18 Unified i indirdim. Zaten iki dosya vardı. Eksik indirdiğimi düşünmüyorum. Şu programı yükleyebilsem çok rahatlayacağım. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri