taşorönlük

merhaba sevgili arkadaşlar böyle biz topik açmamdaki maksadı sanırım anlamışsınızdır.istanbul da yaşıyorum 13 yıllık elektrikciyim fakat son 3 yıl kadar durgun ve işsiz geçen sezon daha hatırlamıyorum.acaba sadece benim çevremde mi iş kalmadı?şimdi sizlere sesleniyorum mühendis arkadaşlar şirket sahibi büyük iş kitlesi olan forumdaşlar birazda bana iş yollayın............................ saygı ve sevgilerimle hoşça kalın arkadaşlar cevap ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

ah be hocam nerdeee o eski işler 20 yaşındayım elektronikçiyim ama 17 yaşımdaki işleri hatırlıyorumda kos koca bir ahhhhhhh çekiyorum

Aslında piyasada o kadar çok iş varki sorun iş olmaması değil
işlerin çok ucuza yapılması. Hadi diyelimki ben seni aradım kardeşim
bir işim var kaça yaparsın diye sordum emin ol senin yaptığın paranın yarısına yapacak insanlar çıkıyor.
Sektörde bir birleşim yok zaten bugüne kadarda hiç olmadı.

aslında asıl sorun konut satışlarındaki durgunluk piyasaların tedirginliği tanıdığım tüm mütehaitler inşaat startlarını erteliyo sürekli satamamaktan korkuyolar umarım hepimizin işleri açılır

aksine çok fazla iş var,ben de işlerim azalsa diye bakıyorum.Akşama kadar canım çıkıyor ya.

m-usta-fa ' Alıntı:
aksine çok fazla iş var,ben de işlerim azalsa diye bakıyorum.Akşama kadar canım çıkıyor ya.
maşallah kardeş allah artırsın... istersen antalyaya bi uğrada durumun vahametini gör :'(

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri