SU ÇARKI TAMAM ARKASI İÇİN YARDIM....

ben etrafımda güneş panellerinden elektrik üretip satıyotum diyen arkadasların yanına bi gideyim onların sistemi Şebeke içi yoksa şebekeden bagımsız mı...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
2 kwatt için bence uğraşmaya değmez hem satamazsında iyisimi sen o elektrığı uret kendın yak komşularına ver parasını al veya alamadığında allah razı olsun derlerse amenna demerzlersede sen bılırsın zaten iki kwatt sana ancak yeter bir dairenın elektrik yuku elektronikçiyim ustalar var burda benım haddım değıl sanırsam 10 kwatt kadar senın uretımın iki kwatt evdekı cihazları sırayla devreye sokacaksın örnek çamaşir makınesı 2 kwatt rezistanslı olanlar var mutfakta firin bulaşik makınesı kişin isitmada kullanacaksın sana yetmez satış yapacağım dıye milletı meşgul edıyorsun kusura bakma ama gerçeğı bu yınede o işi yapmanı tavsıye ederım kolay gelsın ikincisi tedaşin volt frakans verılerıne uygun elektrık uretebılırsın zaman teknolojı çağı frakansı voltaşı tedaşin elektrığıyle kontrol altına alırsın örnek elektronik bır cihazla aynı frakansta olacak şekılde devır kontrolü yapabılırsın voltajıda yıne aynı şekılde sorun olmaz manyetık frenleme sıstemı kurar deviri tedaşinkıyle aynı tutabılırsın dınamoda uyartım gerılımını yıne aynı şekılde kontrol ederek voltajı sabıtlıyebılırsın neden olmasın türk milletı hele bırde karadenızlıyse:) çareler tukenmez

Hocam insanları boş yere meşgul ettiysem hepinizden ayrı ayrı özür dilerim. amacım sizleri meşgul etmek degil. bir bilene danısmak. formun amacı da bu olsa gerek

merhaba özüre gerek yok bence demek ıstedığım boşa siz zaman harcamayın burada kendım için soylıyeyım zaman harcasam veya boşa gıdecek mesaj yazmam zaten şuda var zamanınız varsa bahsettığınız gıbı çalıştırmayı duşunuyorsanız enazından tecrübe kazanmak için uğraşılır neden olmasın kolay gelsın
Hocam insanları boş yere meşgul ettiysem hepinizden ayrı ayrı özür dilerim. amacım sizleri meşgul etmek degil. bir bilene danısmak. formun amacı da bu olsa gerek

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri