staj için önerileriniz

black1

Üye
merhabalar izmirde elektrik teknikerliği okumaktayım orta kurumsal bi firmada staj yapıyorum iş yerinin elinde şuanlık tesisat işi bulunmamakla beraber çeşitli proje çizimleri yapıyor elektrik taahüt ltd bi şirketteyim. Sizlerden istediğim tekniker olarak bu firmadan hangi bilgileri kapmam gereklidir autocad yeterli midir veya bu sektörün can alıcı konuları nelerdir? önerileriniz olursa çok sevinirim kendimi geliştirmek istiyorum elektrik tesisatı hakkında bilgilerim okuldan öğretildiği kadardır sahada henüz kendimi geliştiremedim teorikte tamamım :)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kendin de söylemişsin, proje çizimini iyi geliştir ve çizdiğin projelerin sahadaki uygulamasını muhakkak gör. böylece proje tasarlarken pratikte gördüklerin işini çok kolaylaştırır. İşin mantığı sahada anlayacağın.

Forum istatistikleri

Konular
128,319
Kullanıcılar
450,156
Son üye
oguz24

Yeni konular

Geri