Staj Defteri Nasıl Hazırlanır | Örnek Staj Defteri

kardes tedaş da bende yapıyorum banada yardımcı olsan

arkadaşlar bana teneke kutu ambalaj fabrika staj raporu lazım acilen, yardımcı olursanız sevinirim.

ben seyitömer termik santralinde staj yapıyorum, staj defteri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

ben tedaşta staj yapıyorum ama bölümümle cok alakasız seyler yapıyorum mesela evrak kayıt yada evrakları düzenlemek gibi..bölümüm fizik..çok alakasız işlerle mesgulum ve staj defterimi nasıl hazırlayacağımı bılmıyorum..bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı aranızda...

arkadaşlar bana telekom staj defteri lazım yardım edebilirmisiniz acaba

Arkadaşlar benim bölümüm elektirik elekrtronik büro makineleri dalım fabrikada staj yapıyyorum sstaj dosyasına ne yazcağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Meslek yüksek okulu endüstriyel elektronik zorunlu stajına dair yardımcı olabilecek olan var mı?

s.a arkadaslar. bana yarın aksama kadar acil şekilde TAMAMLAYICI ELEKTRİK SERVİS VE SİSTEMLERİ dersinin YEDEK BESLEME SİSTEMLERİ konusunun özeti lazım.bulamadım bitürlü. biraz uzunda olabilir ''3-4'' sayfa gibi.. varsa bildiğiniz bi link faln yazarsanız sevinirm. .

ya ben staj yaptım asansörde onun bana staj defteri lazım ne yapmam lazım bi fikri olsan arkadaşlar yardımcı olurmsunz acaba:)

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri