Sn.Kontrolkalemi.com üyeleri;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrah

Onursal Üye
Onursal Üye
Sn.Kontrolkalemi.com üyeleri;

Bildiğiniz üzere sitemizde Yönetici vasfıyla görev yapmaktayken 21.06.2010 tarihi itibariyle Koordinatörlük görevini üstlenerek,bundan sonraki süreçte "kontrolkalemi.com" forumunda koordinatör olarak görevime devam edeceğim.
Bilgilerinize...

Yeni görevinizde başarılar

Koordinatörün yöneticiden farkı nedir acaba, forumda aradım ama böyle bi açıklama bulamadım.

Hayırlı olsun bu arada.

Koordinatörün yöneticiden farkı nedir acaba, forumda aradım ama böyle bi açıklama bulamadım.

Hayırlı olsun bu arada.

oluşumla ilgili bütün olayları varşa başka dallarıda koordine eder şirketlerde genel müdürlükten de üstte bir mevkidir son noktayı koyan diyebilirsin.

hayırlı olsun arkadaşım...

Sayın peacex

Forumumuzda koordinatörün görevi; Yönetimin en üst yetki derecesine sahip üyelerinden yönetimin yetkice en alt derecesine sahip üyelerine kadar herkesi yönetimin stratejileri doğrultusunda koordine eder. Yönetim toplantılarını organize eder. Aramıza yeni katılan bölüm yöneticisi arkadaşlara yöneticilik eğitimi verir ve yönetimin felsefesini öğretir. Aynı zamanda normal yöneticilik faaliyetlerini de sürdürür. Sorumluluklarına ilk bakıldığı zaman anlaşılacağı üzere yoğun ve özverili bir çalışma gerektirir.

Sayın €mrah'a yeni görevinde başarılar diliyorum.

Sn.Yöneticiler ve forum üyeleri;
İlginizden ötürü teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri