Sizce En İyi Pense Hangisi?

arkadasım ben tüm ürünlerden de kullandım kalitesi tartışılmaz 3 marka var
knipex
izeltaş
GEDORE

ben 10yıldır knipex kullanıyorum
babamda yıllarca kullandı tavsiye ederim

izeltaş üzerine tanımam. arkadaşlar bu yerli malı neden yerli kullanmıyorsunuz

200 lük knipex 180 lik alman bostt

arkadaşlar bence tartışmasız GEDORE diğerleride iyi ama pense konusunda gedorenin kırmızı izoleli olanını alacaksın bir defa alacaksın maviside iyi ama bulabilirseniz kırmızı olanını alın kalite ve çelik görün

knipek ve izeltas kalıte olarak aynılar bana gore. fıyatı uygun olanını tercıh etmelısın

konu açılalı baya olmuş ama yine ilgilenen meslektaşlar olur belki ben size şöyle bir kaç marka vereyim benim favorimi büyük ihtimal kimse duymamıstır ama gören ve kullanan 1 numara olduğunu bilir.
3-knipex (çok kullandım)
2-klauke (1 kez setini aldım knipex den kaliteli olduğu kesin)
1-nws solingen ( bu benim favorim üstüne tanımam hatta linke tıklayın bir bakın adamlar ferrari gibi pense yapmış :)
bırakın izeltaş. altaş. gedore felan hepsi hikaye size tavsiyem nws veya klauke olur biribiri ile hemen hemen aynı ama nvs nin izole kısmı muhteşem olmuş bu markaların 3ü de germany :)
High Leverage Combination Pliers 111 - Finish 69 - Industrial Tools - NWS Funktion Qualität + Design

Son düzenleme:
linke tıkladıkdan sonra finish 49 ve finish 69 yazan linklerden diğer ürünleri görebilirsiniz adamlar gerçekten bu işe önem vermiş benim hoşuma giden finish 69 serisi takımlar oldu üretim teknolojisini araştırdım gerçekten bu işe baş koymuş bu adamlar

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,149
Son üye
yusuf_19034

Yeni konular

Geri