Sigortanın ayaklarını şarjlı ile sıkmak ?

Sürekli karşısındakini bozmaya çalışan ileri görüşlü insanların yorumları
Sizin yaptığınız işten dolayı bize birşey olacağı yok. Kafanıza göre takılmaya devam edebilirsiniz. Bozulsanız da bozulmasanız da bize bir faydası yok.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sizin yaptığınız işten dolayı bize birşey olacağı yok. Kafanıza göre takılmaya devam edebilirsiniz. Bozulsanız da bozulmasanız da bize bir faydası yok.
Öyle bir durum yok. Bir işi yaparken tek bir doğru da yok. Büyük ustalar veya yeni ustalar bir işi farklı şartlar altında farklı şekillerde görebilir ve yorumlayabilir. Herkese de saygı duymak düşer

Öyle bir durum yok. Bir işi yaparken tek bir doğru da yok. Büyük ustalar veya yeni ustalar bir işi farklı şartlar altında farklı şekillerde görebilir ve yorumlayabilir. Herkese de saygı duymak düşer
Tamam işte siz kendi doğrularınızla yolunuza devam edebilirsiniz. Size saygısızlık yapan yok! Elimizden iş kazası yaşamamanız için dua etmekten başka birşey gelmez.

Yorumlamak ancak sanatta olur benim bildiğim yalnız. Teknik ve teorik konularda 10 tane doğru olmaz bir konu için.

Uygulamadan bahsediyoruz, teori ne alaka
Uygulamanın da 10 tane doğru yolu olmaz . O sizin şahsi görüşünüz bence . Her ekipmanın doğru olarak kullanılacağı yer bellidir . Ben yapıyorum oluyor diyorsanız yaptığınız iş acemilikten başka birşey olmaz . Çekiç yerine pense , keski yerine tornavida, ölçü aleti yerine kontrol kalemi kullanılan bir ülkede boş muhabbetler bunlar aslında. Takılın kafaniza göre. Hayırlı akşamlar.

Son düzenleme:
Uygulamanın da 10 tane doğru yolu olmaz . O sizin şahsi görüşünüz bence . Her ekipmanın doğru olarak kullanılacağı yer bellidir . Ben yapıyorum oluyor diyorsanız yaptığınız iş acemilikten başka birşey olmaz .
Elde hilti olmayınca çekiç keski ile duvarda işlemde yapılır, tornivada olmayınca kontrol kalemi ile zorlarken kontrol kalemi de kırarsın çünkü şartlar öyledir. Bu gibi farklı zor koşullarda da çalıştım. Zor şartlarda çalışmakla acemi olduysak hadi size kolay gelsin

Elde hilti olmayınca çekiç keski ile duvarda işlemde yapılır, tornivada olmayınca kontrol kalemi ile zorlarken kontrol kalemi de kırarsın çünkü şartlar öyledir. Bu gibi farklı zor koşullarda da çalıştım. Zor şartlarda çalışmakla acemi olduysak hadi size kolay gelsin
Hepimize kolay gelsin . Allah işinin gücünün gayretinde olan herkese yardımcı olsun . Ama tornavida ama şarjlı vidalama .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,486
Kullanıcılar
450,459
Son üye
mustafasevimli51

Yeni konular

Geri