Siemens S7-300 Simulasyon Programı

Sayın amatör68 benim bilgisayarım sizinkinden çok daha zayıf olmasına rağmen s7 v5.5 ile sorunsuz çalışabiliyorum.. sisteminizi kasan başka bir program olmasın?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bence kasmaması gerekir celeron işlemcide bile hızlı 1.6ghz hızında işlemcilerde bile kasmıyor bence sen trial kuruyorsun ve pc bazı yapılacakk alanlar var ayrıca step 5.4 sp4 ve plcsim oalrak da sp3 kurun arkadaşalr en ideali ve plcsim sp3 de enterne profibus mpı gibi özellikleri simullasyon oalrak sacada programalrını yapabiliyorsnuzuz örneğin tcp ıp den plcsi kullanarak wincc Scada nın tcp ıpden haberleştirme gibi ban meil ataabilirsneiz sizlere yardımcı olurum.İNSALLLAH SAYLEDİKLERİMİN FAYDASI OLMUSTUR POPULARİTE VEREBİLİRSENİZDE SEVİNİRİM.

arkadaslar S7 300 manager programını temın edersenız ıcınde sim mevcuttur.Yardım için ********@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
kasmaması gerekir eğer kasıyorsa programınız sonsuz döngüye girmiş olabilir.plcsim kullanıyorsanız böyle bir durumda SF uyarısını gözlemliyor olmalısınız.

Merhaba
Elinizde türkçe yada ingilizce bir döküman varmı paylaşabilir misiniz?

Simülasyon yazılımı Step 7 ile değil, Step 7 Professional paketi ile gelir.

Sent from my iPad using Tapatalk

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,244
Son üye
halilsezen

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri