S7 1200 Blok sifrelerini görme

ismdnz16

Üye
Merhaba, arkadaşlar 1200 de programa giriyorum fakat bloklar şifreli onların içine giremiyorum blok sifrelerini nasıl görebilirim...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba, arkadaşlar 1200 de programa giriyorum fakat bloklar şifreli onların içine giremiyorum blok sifrelerini nasıl görebilirim...
Büyük ihtimal programı hazırlayan kendinden başka birilerinin müdahalesini önlemek için yapmış bu işlemi . Eğer sisteminizi kurulurken erişim serbestliği gibi bir talepte bulunmadıysanız yapabileceğiniz bir şey yok muhtemelen .

Büyük ihtimal programı hazırlayan kendinden başka birilerinin müdahalesini önlemek için yapmış bu işlemi . Eğer sisteminizi kurulurken erişim serbestliği gibi bir talepte bulunmadıysanız yapabileceğiniz bir şey yok muhtemelen .
Malesef yapamadık, acaba arkadaşlardan bir çözüme daha önce ulaşabilmiş varmı diye merak ettim adam ölse.gitse çözüme ulasamiyacaz yıllık Bakım koymuş makinenin yıllık bakıma ihtiyqci yok...

Malesef yapamadık, acaba arkadaşlardan bir çözüme daha önce ulaşabilmiş varmı diye merak ettim adam ölse.gitse çözüme ulasamiyacaz yıllık bakım koymuş makinenin yıllık bakıma ihtiyqci yok...
Aslında bu yıllık bakımları yaptırıp kayıt altında tutmak olası adli vakalarda teknik personele büyük fayda sağlar . Yoksa çalışıyor dokunma Türk mantığı ile işe bakarsak sonuçları hiçbir zaman sempatik olmuyor . Ayrıca çalışan makinayı yıllık bakıma sokmayı bırakın çalışmadan duran ya da az çalışan makinanın bile yıllık bakıma ihtiyacı var . Yağlar ve başka sıvılar belli bekleme ya da çalışma sürelerinden sonra rutubet almaya ve özellik kaybına başlar . Ha hiç bakım yapmadan koy kıçına rahvan gitsin mantığıyla yıllarca bakım yapmadan çalıştırılan makinalar da oluyor ama dediğim gibi bu aslında kar etmek olmuyor uzun vadede. Sizin sistem uyarınız sadece bakım zamanı ise bakımını yapıp kaydını tutun , makine istediği kadar bakım uyarısı versin dursun . Herhalde çalışma engeli falanda vermiyordur .

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri