Siemens S7-1200'le Haberleşen Panel Önerisi

eb8000 editör kullanıyorsunuz. Simens Tarafında 2 ayar yapmak lazım ve panel tarafında ise programınız güncel olması lazım bana ulaşın ben yardımcı olurum size.
teşekkür ederim sorunumuzu çözdük sorunumuz ;plc ayarlarındanmış

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Selâmün aleyküm abilerim ustalarim forumda mesajimi yapabileceğim yer olarak burayı uygun gördüm şöle bi sorum olacak bir Siemens dop panelimiz var s7-300cpu ile haberlesiyor bu dop panel de iste aklınıza arıza girişi hurda malzeme girişi operatör adı eğitim saati Bakım gibi çok içerikli bi panel var şimdi benim istediğim ben bu panelin içindeki olan herşeyi baska bi dop panele ama aynı birebir Siemens kodu falan aynı olmak istiyorum alabilirmiyim yoksa yeni kullanmam gereken panelede yenide bağlanıp program yazicakmiyim bu panelin aynısını paralel olarak baska biyere taşımam gerekiyo ki taşıdığınıq yerde de ayni işlemleri yapmak istiyorum bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden cevaplayanlardan ALLAH razı olsun

eb8000 editör kullanıyorsunuz. Simens Tarafında 2 ayar yapmak lazım ve panel tarafında ise programınız güncel olması lazım bana ulaşın ben yardımcı olurum size.
ali bey bahsetmis oldugunuz ayarlar nelerdir?ayni problemle bende karsi karsiyayim.

eb8000 ise son versiyonu kurup s7-1500 seçmeniz gerekiyor. mail var ise doküman göndereyim yazarak anlatmak zor.

Selamlar ali emre hocam benim yazdığım mesajda siemens dop paneldeki programı paralel baska bir panel içine atıp ayni işlemleri bu panelde de yapabilirmiyim

Herkese selamlar benim mesajıma yada sorunuma cevap yazacak bana yardımcı olacak ustalarim ustadlarim yokmu hala beklemedeyim yardım istiyorum

sen tam olarak ne istiyorsun ona göre yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam elimde bi Siemens touch panel var bunun içinde program var hazır bu programı çekip başka bi aynı olan touch panele yükleyip paralel ayni işlemleri bu paneldede yapmak istiyorum olabilirmi

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri