seviye takip

okanvurmaz

Üye
gün içerisinde seviyenin hangi aralıklar ile değiştiğini izlemek için nasıl bi uygulama yapabilirim.elimde hmı panel veya Scada izleme programı yok. 5 dakika arayla değeri sd karta kaydetmek istiyorum ama daha önce sd kartla alakalı hiç bi işlem yapmadım yani adresleme veya başka bi uygulama nasıl yapılır bilmiyorum . yardım edebilirmisiniz teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ben size şöle bişey sölemek istiyorum mmc kartın plc de bir görvi vardır her zaman çıkarılıp takılamaz ama şöle bir öneri extendet menüsü içerisinde data logıc kreate fonksiyonlar var onlarla csv formatında mmc kartda dosya oluşturup yazdırabilirsiniz daha sonra bir axes point balayıp cep telefonundan bile ıp girip bu deerleri okuyabilirsiniz biraz zor işlemdir ama yoksa db oluşturup yazarsınız ama nasıl okursunuz madem panel falan yok zor

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri